Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Braille rásos tetkó vélemény?...

Braille rásos tetkó vélemény? Bővebben kifejtem lent

Figyelt kérdés

gondoltam egy braille írásos tetkóra, a szöveget még nem találtam ki, akár csak egy szó.

úgyérzem ez kifejezné amilyen vagyok mert volt vak ismerősöm, midnig is törődtem velük, a braille írást is megtanultam, érdekel ez a dolog és tisztelem is a vakokat.


viszont ugye a braille írás lényege a dombornyomottság, anélkül semmit nem ér. szerintetek egy ilyen tetkó után mennyire tartanának pózernek?


persze az a lényeg hogy az embernek magának tetszen a saját tetkója, de ha folyton negatív véleményt kapnék róla meg viccesnek szánt beszólásokat hogy "de hülye vagy a vakok ezt nem tudják kitapogatni hahaha" akkor én se szívesen viselném.


na érdekel ki hogy látja ezt :D



#tetoválás #vak #braille írás
2015. jan. 10. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hegtetkó?
2015. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eredeti ötlet, bár nem vagyok tetkópárti, nagyon tetszik. Igaz, hogy nem tudják kitapogatni, de 1. az emberek azért nem nagyon szokták a másikat tapogatni, 2. ha meg olyan helyen van a tetoválás, akkor végképp.


A lényeg: hogyha neked jelent valamit, akkor csináltasd meg.

2015. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, mentek a zöld pacsik!


#1: igen, az is eszembe jutott csak azok esztétikailag nem tetszenek. meg ugye nem is azt akarom hogy a vakok engem olvassanak :D


#2: köszi!:) hát igen nem szokás csak úgy tapogatni csak ugye a braille írás egyetlen lényege a dombornyomottság, így ezt sima felületre használva félek hogy 'pózernek' bélyegeznének meg. de hát a célom nyilván nem is az hogy a vakok tapogassanak :D ez csak egy jelkép.


jöhetnek még válaszok, minél több ember véleménye érdekel:)

2015. jan. 10. 10:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik az ötlet, végre nem valami tucattetkó :)
2015. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, őszintén szólva még nem láttam egy hasonlót sem.

A dombornyomottságot el lehet érni úgy is, ha nagyon apró implantokat ültetnek a bőrbe, pont a tetoválás alá. Szerintem Zagyvai Gábor nagyon profin meg tudná neked csinálni, igaz nehéz hozzá bejutni.

Mondjuk, egy átlagos ember, aki nem konyít semmit a braille íráshoz, az csak annyit látna, hogy pontok vannak rád tetoválva és neki semmit se fog mondani az egész, de ilyet esetben lehetnek a pontok színesek is, vagy akár háttérrel rendelkezőek. (akár szürkeárnyalatos akár színes)

De saját véleményem szerint remek ötlet, vágj bele ;)

2015. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!