Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválás?

Első tetoválás?

Figyelt kérdés
Szeretnék elsőnek egy "Only God Can Judge Me" felíratot...2pac, illetve Isten miatt...mindegy nem ez a lényeg hogy mi miatt..Tupacnak a nézete meg az enyém egyezik és legelsőnel szeretnék majd nyáron/ősszel fele egyet. Szerintetek hol legyen? Alkaron, háton...szeretném hogy látszódjon is ha már van. És akár egy kis keresztet mellé (ez alkaron hogy néz ki?)
2015. jan. 27. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?:) Lányoknál szerintem nagyon jól néznek ki az ilyen feliratok a mell alatti részen az oldalukon, bár ez inkább csak nyáron fürdőruhában látszódik.
2015. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egy ekkora klisét akarsz magadon hordani örökre? hát a te dolgod végül is
2015. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En arra is gondoltam hogy a felkaromon egy halvanyabb szurkes felhok az alap. Es az alljan egy kereszt, meg alatta-mellette egy angyal. A felhokben madar repul es a szelen pedig a felirat. Ma lattam egy ilyesmit a konditerembe es tetszett es nem is olyan suru. Szerintetek?
2015. jan. 27. 22:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2015. jan. 27. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kondiban olyat láttál, akkor nem valami eredeti. :D
2015. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mellkasra csináltatnám és pont középre tetetnék egy keresztet, jó az. :) Ne törődj mások véleményével, enyémmel se. :D Neked kell tudnod, hogy hogyan akarod díszíteni a testedet, ebbe senkinek nincs beleszólása, maximum a szüleidnek 18 éves korodig.
2015. jan. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!