Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Igazi tetováló is tud szép...

Igazi tetováló is tud szép sminktetoválást (szemhéj) készíteni?

Figyelt kérdés
Végre találtam valakit, aki megcsinálná nekem a szemhéjkontúr tetoválást. Az illető adatlapján csak testtetoválásról voltak képek, bevallom, azokból sok és szépek is. Precíz munka. Kértem, a sminktetoválásairól is küldjön képet. Küldött, el voltam ájulva milyen szép munkái voltak. Mígnem az összes képet fel nem fedeztem az interneten! Kérdőre vontam a hölgyet, de még ő nézett engem hülyének, hogy még soha nem volt rá panasz. Vélemények? Felháborít a dolog. Kamuképeket kaptam.

2015. jan. 27. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
saját munkáit is feltehette a netre...
2015. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor mondom másképp... Szépségszalonok képeit küldte át. Mindet megtaláltam a neten, különböző oldalakon.
2015. jan. 28. 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Elcsodálkoztam a kérdéseden, mert egy olyan művész aki képes akár portrékat bőrre tetoválni annak gyerekjáték egy sminktetoválás.

Ezek után menj be a szalonba ahol dolgozik a jelölted és kérd, hogy hadd nézhesd meg a portfólióját! Kérd ki azok véleményét, akik már nála jártak!

2015. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, nincs szalon, házhoz jár. Ezért is kértem a képeket, hogy megnézhessem milyenek a munkái. "Ez profi", gondoltam magamban, mígnem rájöttem, az összes kép lopott, más tetoválók munkái.
2015. jan. 28. 14:14
 5/11 anonim ***** válasza:
"Hát épp ez az, nincs szalon, házhoz jár. " vagyis nincs engedélye, és nem profi, hanem sufnitetováló
2015. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Valószínűleg tud, de nem ajánlatos rendes tetoválóval készíttetni, hacsak nincs sminktetováló gépe is, mert a hagyományos gép nem alkalmas sminktetoválás készítésére, bár tény, hogy sok helyen csinálják..

Azt viszont nem értem hogy értetted, hogy végre találtál valakit, aki megcsinálja.. a neten millió kozmetikát találsz ahol csinálnak.. jobbnál jobbak vannak! Ha elfogadsz egy tanácsot: olyan helyre menj, ahol Purebeau gépet használnak. Tapasztalat.. :)

Amúgy Én épp tegnap csináltattam.. :) :)

2015. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ja, még annyi, hogy a sminktetoválás egy külön "műfaj", Én nem csináltatnám, csak olyan kozmetikussal, akinek van papírja róla.
2015. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nézelődök csak egyelőre, viszont a "képei" alapján profinak tűnt, aki olcsón még házhoz is jön. Aztán kiderült, hogy a képek valóban profiktól vonnak, csak épp szalonban készültek és nem nála. :) Aki testet tetovál, valóban szépen kell tudnia dolgozni. Csak nem biztos, hogy egy szemet pont ugyanúgy "húzna" ki, mint egy kozmetikus, vagy ahogy a képen látta a neten. Azért ez nem játék. Egyetlen egy képét találtam fent a testtetoválások között, ahol a szemen volt alul kontúrvonal. Hát kb. mint mikor az "emosok" húzzák alulra azt a borzasztó vastag vonalat. Utolsó! Megírod mit csináltattál és mennyiért? :)
2015. jan. 29. 10:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Rendes tetovalo nem jo, es nem ajanlom, allandoan kell kenegetsd , nyaron napszemcsi mert annyira kipirosodika naptol, koromvirag kremmel kell kenni, banom mint a fene...
2015. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hello! Én kontúrvonalat csináltattam, csak felülre a 3. kerületben. Az egyik kuponos oldalon vettem, 8.490Ft volt, de amúgy 18.000Ft a felső szemhéjra kontúr. Azzal a géppel dolgozik, amit írtam, tényleg nem fájt, picit kellemetlen csak. 17 éves tapasztalata van, és nagyon aranyos volt a kozmetikus. Tényleg tudom ajánlani! :)

Face: Dream Kozmetika itt vannak képek, website: www.dreamkozmetika.hu itt az árakat is megtalálod.

2015. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!