Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Igazi tetováló is tud szép...

Igazi tetováló is tud szép sminktetoválást (szemhéj) készíteni?

Figyelt kérdés
Végre találtam valakit, aki megcsinálná nekem a szemhéjkontúr tetoválást. Az illető adatlapján csak testtetoválásról voltak képek, bevallom, azokból sok és szépek is. Precíz munka. Kértem, a sminktetoválásairól is küldjön képet. Küldött, el voltam ájulva milyen szép munkái voltak. Mígnem az összes képet fel nem fedeztem az interneten! Kérdőre vontam a hölgyet, de még ő nézett engem hülyének, hogy még soha nem volt rá panasz. Vélemények? Felháborít a dolog. Kamuképeket kaptam.

2015. jan. 27. 23:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én rövidre zárnám a témát és nem választanék olyan tetoválót, aki más munkáit mutogatja, ez azért mégiscsak sok, ezek után nem érdekelne, hogy hogy dolgozik. A tetoválódban meg kell, hogy bízz, hiszen jó eséllyel örökre viselni fogod a munkáját.
2015. jan. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!