Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek hol csináljam az...

Szerintetek hol csináljam az első tetoválásomat, többi alul?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok.Ez lesz az első,és csak egy női név lenne,szóval picike,de azért szeretném,ha szépen kidolgozott lenne,meg ha valaki kreatívan különlegessé csinálna,színeket is szeretnék belevinni valamilyen módon!Szóval gondolom ez nem lenne túl drága,hiszen csak egy szó,viszont ha tudtok kb árat megtippelni,akkor szívesen meghallgatnám azt is.A lényeg viszont az,hogy hol készítik el a legjobban,a minőség,az időtállóság és persze örülnék,ha kedves,szimpatikus emberek csinálnák,de a a fő,hogy szép legyen!Nem vagyok tapasztalt,sőt,szóval a segítségetekre lenne szükségem!Hol csináltassam és kivel,kb mennyibe kerülne,stb! :)

2015. febr. 3. 21:37
 1/6 Endr 72 ***** válasza:

Szia.

1. Ne légy hülye.Soha ne varrass női nevet.Főleg ne 19 évesen,és ezt komolyan mondom.

2. Hol laksz?

2015. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előre féltem az ilyen válaszoktól...,megértem az aggodalmad,és van is rá ok a mai társadalmat nézve,köszönöm,hogy próbálsz a belátásod szerint jó tanácsot adni,de bár csak 19 vagyok,azt hiszem,tudom,hogy mit csinálok,ha nem gondolnám komolyan,nem csináltatnék,de már 4 éve együtt vagyunk,jóban,rosszban...,és voltak már problémák,de ő az életem!Tudom,hogy sok 19 éves így gondolja,aztán téved,de én ettől nem félek,hiszen nem fogom megbánni,mert bármi történik,tudni fogom,hogy amikor csináltattam,akkor ezt akartam!Kárpátalján lakok,de Pesten csináltatnám!Ha esetleg tudsz segíteni a kérdésben,várom a hasznos infókat!Köszönet! :)
2015. febr. 3. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
tyutyutatoo. Én ott csináltattam az enyémet, rendes kiszlgálás, kedves emberek, és a higéniával is minden rendben. A végeredmény pedig szuper :)
2015. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Még van pár napom,hátha érkezik még pár vélemény!
2015. febr. 5. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátom is magára varrta a barátnője nevét. Több, mint 10 évig együtt voltak. Mielőtt megmutatta volna neki a lány szakított vele, mert talált magának jobbat. Jól gondold meg!
2015. febr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól meggondoltam, köszönöm!
2015. febr. 6. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!