Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha a tenyeremre csináltatok...

Pillangós manó kérdése:

Ha a tenyeremre csináltatok tetoválást az nagyon fura? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Azert lenyege h mit de szerintem allati jol nezhet ki pl fustos koponya vagy nem is tudom minek hivjam amit elkepzeltem :D en siman csinaltatnek egyedi meresz.. Csak lehet a jovoben hatrany lesz
2015. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tenyérre nem lehet tetoválni, vagyis tetoválni éppen lehet, de lekopik nagyon hamar. A tenyér bőre tök más, az folyamatos használatban van, sokkal gyorsabban hámlik (csak ugye ezt nem látjuk, mert kézmosás, kéztörlés kertészkedés, kutya simogatás, barkácsolás, stb. közben észrevétlenül történik), mint a többi bőr felület, fél évig se marad meg és elmosódik, nagyon csúnya lesz! normális tetováló nem is vállalja!
2015. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja igen igen elvileg meg kezfej is ilyen.
2015. febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

meg a talp.


a kézfejen azért jobban megmarad, de valóban ott is kopik.


egy haveromnak volt a gyűrűs ujján belül, az utolsó ujjpercen egy kis mosolygós fej, kb 2 hét múlva olyan volt, mint egy elkenődött toll rajz, kb 2 hónap múlva meg már csak annyi volt, mintha mindig koszos lenne, fél év után nyoma nem volt.

2015. febr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erdekes amugy mert nekem a 7. Csigolyamon van a tetkom kozepe es a feher tinta egy het utan kikopott most volt egy eves a tetovalasom es az egesz hamu szurke .. Pedig mondta is a csavo h tok jo varrni valo borom van nem volt vele semmi problema es kikopott. Meg a hanyatt fekvesre is gondoltam hatha attol kopott el :'D
2015. febr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem furcsa, egyre többen tetováltatnak tenyérre is.

Ez régebben leginkább a zsebtolvajok körében volt híres, szkarabeusz bogarat tetováltattak a tenyerükre.


Nekem a kézfejemen és az ujjaim külső részén van, viszonylag gyorsabban kopik mint máshol.

Van egy ismerősöm aki pl. nem ütteti újra őket, mert így mindegyik tetoválásáról tudja, hogy melyik mennyi ideje van meg. :)

2015. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!