Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha házhoz megyek tetováltatni...

Ha házhoz megyek tetováltatni az mennyibe kerülne (kezdő tetováló)?

Figyelt kérdés
Egy évszámot szernék a csuklómra kb. mennyi lenne?

#ház #szám #Tetoválás.otthon
2015. febr. 26. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2-3000


Az orvosi költségek (heg kezelése,fertőzésekre gyógyszer,AIDS teszt,stb)...?...érvényes a TB-d?

2015. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha van :D Elvileg steril eszközöket használ de azért megnézem hogy előttem bontja ki a tűt stb de a 2-3 ezer nem sok egy kicsit? csak egy évszám lenne
2015. febr. 26. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 ezer nem sok? Istenem, kajak egy tetováláson akarsz spórolni? Kajak nincs 2 ezer forintod egy valamire ami örökre rajtad marad?
2015. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazhoz? Elvileg steril? Inkabb fizess egy normalis szalonban ahol mindenben megbizhatsz. Olcsobb, mint a kovetkezmenyeket kezelni...
2015. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 5.000 alatt nem tetoválnak.

Egy tetkó általában 5.000/óra + amit a tetováló elkér (ha egy nagyon híreshez mész akkor ez a szám eléggé megugorhat)

Az órabér pedig akkor is 5.000 ha 1 perc alatt megcsinálja vagy ha 59 alatt.

2015. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok szóval szalonban nem csinálnak
2015. febr. 26. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán a 17-et még megéred.
2015. febr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Figyi.

Ne csináltass háznál!

Én nagyon sokat tetováltattam - szalonban, egy elég jó hírű srácnál. Ő 15-ért ül le.

Vele nagyon sokat beszélgettem. Ha olyan tetovál a csuklódra, aki nem tud profi módon, akkor szétfolyik. Az ujjak, a csukló, a kézfej olyan területek, amik nem olyan egyszerűek, mint pl a vádli.

Ha fogsz egy filcet és a vádlidra rajzolsz, meg a csuklódra, nézd meg! A csuklón szétfolyik. Ott nagyon precízen kell csinálni.

Szóval szerintem várj még 3 évet, vagy sétálj be egy szalonba több pénzzel. Én nagyon korán csináltattam tetkót és nem kérdezték hány éves vagyok.

Nem éri meg, h egy elrontott béna tetkó legyen rajtad. Meg ugye amiket írtak... tuti steril? Ha a csuklódon elfertőződik,a kkor szép lesz....

2015. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pfffffffff XDXDXD

az elsőnél a pont.

2015. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!