Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk! Szerintetek csúnya ha...

Fiúk! Szerintetek csúnya ha egy lányon tetoválás van? 18/L

Figyelt kérdés
Nem igazán foglalkozok más véleményével de a minap azt mondta nekem egy fiú, hogy undorító ha egy lányon tetoválás van és kíváncsi lettem, hogy másoknak mi a véleménye erről :)

2015. febr. 26. 20:52
 1/10 anonim válasza:
Nem :D inkább izgalmas elmondod hol van tetoválásod? :3 és hogy milyen?
2015. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(Lány vagyok.) Meg szoktak oszlani a vélemények, ugyanúgy, mint a pierginggel vagy bármi mással kapcsolatban. Szóval valakinek tetszik, valakinek nem. Húgomon már rendesen fogy a terület, ahova varrni lehet :D Szerintem szép tetkói vannak, kivéve egyet, az nekem nem tetszik, túl nagy betűkkel lett írva.
2015. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen... a virágos-pillangós-színesek borzalmasak mindenkin. Ja meg a mancs, csillag, delfin és hasonló értelmetlen tetkók is. De valami vagány, egyedi tetkó az jó is lehet.
2015. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2015. febr. 26. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy férfi karja?:D
2015. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem dögös.
2015. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En nem szeretem a tetkon se non se ferfin, de mindenkinek sajat dontese. Szoval ha neked tetszik, akkor miert ne, ugy is
2015. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ez elég béna. de valakinek biztos tetszik..
2015. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok és tetovált. Sok fiútól hallottam, hogy undorító. A legutóbb nyáron, nos azóta ezzel a fiúval járok. :D
2015. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég 1 tetoválás.. több már nálam nem tetszés
2015. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!