Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj, amikor a tetovál...

Mennyire fáj, amikor a tetoválást csinálják? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem van a hasamon , és van egy egész karos.

A karom belső felén, ahol nagyon vékony a bőr, ott eléggé fájt, amúgy kibírható simán.

2015. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. márc. 14. 16:17
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nem bírom a fájdalmat, és elég alacsony a fájdalomküszöböm.. De vannak tetoválásaim.

Az első tetkóm az alkarom külső felén van. AZ nem fájt annyira, inkább csak kellemetlen volt. Mint amikor sokáig dörzsölik a bőrödet, és már zsibbasztóan kellemetlen. Amikor csontnál tetovált, az egy picit fájt..

Mivel nagyobb és erősebb fájdalomra számítottam, a második tetkónál úgy mentem, hogy ez sem lesz vészes.

Egy a csukló belső fele. Annyira fájt, hogy ha nem lett volna ciki bőgtem volna. De egy kis tetkónál kétszer is megkértem, hogy álljunk meg pihenni.

Ennek ellenére most tervezem a harmadik tetkómat. Úgy terveztem, hogy a lábfejemnél indulna, fel a vádlim oldalán. De okulva a csukló tetkó fájdalma miatt, a lábfejet inkább nem vállalom be. (félnék, hogy magam alá pisilnék) így marad a vádli, de most megint úgy megyek majd, hogy félni fogok..

2015. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bár jelenleg én még nyuszi vagyok a tetováláshoz, a pasimnak van jópár.

Azt mondja, simán kibírható, neki a legrosszabb a bordák fölött volt, ahol vékony a bőr és közel van a csont a felszínhez, illetve, a tarkó-csukló környéke is durva

2015. márc. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
nekem mindkét felkarom belső felén van tetoválásom. A fájdalmat nem szeretem és nem is bírom, ezért egyik orvos ismerősömet megkértem hogy "segítsen" rajtam és beinjekciózott előtte. Semmit nem éreztem a tetoválásból.
2015. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 15. 15:51
 7/14 anonim válasza:
2 hónapja csináltattam a lapockámra..az volt az első nem tudtam mire számítsak..be voltam szarva.nem kellett volna kicsit kellemetlen volt de NEM FÁJT sőt volt egy rész ahol kifejezetten csikizett.:)
2015. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Én négy tetoválással rendelkezem eddig. Az első egy kisebb tenyérnyi minta a csípő/fenék/comb találkozásánál, oldalt. Annak ellenére, hogy tényleg nem egy óriási minta, a végére már eléggé szívtam a fogam, mert folyamatosan készült 2-3 órán keresztül és a finish felé a nagyon megdolgozott bőrön baromira kellemetlen volt, de abszolút kibírható.

A második tetoválásom jóval nagyobb, majdnem egész combos minta. Sokkal kevésbé fájdalmas (kivéve a belső comb részen, ahol vékonyabb és érzékenyebb a bőr), sőt, inkább csak kellemetlen.

A harmadik tetoválásom közvetlenül mell alatt/bordákra kiterjedően helyezkedik el,mondjuk közepes nagyságú. Nos, mondták, hogy ott kellemetlen lesz, készültem is rá lelkileg, de arra nem számítottam,hogy igazából mennyire fog fájni. Nagyon. Amikor a bordáimat érte a tű, a könyökömben is éreztem a rezgést. Bevallom, leizzadtam rendesen. Hangosan ugyan egy szót sem szóltam, de belül azért áriáztam :) Megkértem a tetoválót, hogy rakja be a kedvenc zenémet,és arra koncentráltam, valamint végig ökölbe volt szorítva a kezem, a végére nem tudtam szétnyitni az ujjaimat. De megérte a szenvedést, abszolút.

A negyedik egy kisebb minta rögtön a fentebb említett alatt, hasfalon. Nem fájt annyira, mint a bordás, de azért elmorzsoltam pár képzeletbeli könnycseppet. És bizony lesz is még ilyen alkalom, de én azt mondom, ha igazán szeretnél valamit, megéri lenyelni érte a fájdalmat, érdemes megszenvedni érte. Plusz minden ember másképp reagál bizonyos területekre.

Remélem hasznos volt a válaszom! :)


24/N

2015. márc. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. márc. 17. 06:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyéni érzékenység nagyon számít. Én szemöldököt tetováltattam,hát nem volt fájdalom mentes!De amikor másodjára mentem,már sokkal ,,jobb" volt,tehát nem éreztem csak kis fájdalmat,A kozmetikus mondta,hogy van akinek taknya,nyála folyik,annyira nem képes elviselni.
2015. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!