Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Körülbelül mennyibe kerülne...

Körülbelül mennyibe kerülne ez a tetoválás?

Figyelt kérdés

Körülbelül 5*5-ös méretben szeretnék egy tetkót a mellem-re (fölé). Érdekelne, hogy ez kb mennyibe fog kerülni? (normális szalonban, nem pedig a szomszéd józsinál, ahol a tetoválást nem, de az AIDS-et egy életre kapom)

Illetve, hogy mennyire fáj a mell fölött a tetkó? A szegcsontot nem érné el szóval nem lesz csont közelében szerintem. Ez lesz az első és kicsit azért parázok, de már 4 éve szeretnék tetkót szóval elérkezetnek láttam az időt, hogy meglegyen végre.


Köszönöm

20/f



2015. márc. 25. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
szalonban nekem kb kicsit nagyobb volt 12000 Ft. fájdalom az szerintem emberfüggő. valakinek egy két helyen nagyon fáj, másoknak ott éppen nem. keress fel tetoválókat és kérj ár ajánlatot, mert azért a tetoválásnál nem "ár kód" szerint van beszabályozva. nekem a gerincemen van tetoválásom és nem fájt.
2015. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

még annyi, hogy valami ilyesmit szeretnék:

[link]

és nem színesben

2015. márc. 25. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
érdekes és jól néz ki. :) nem akarok hülyeséget sem mondani de szerintem ez is annyi körül fog mozogni árban mint az enyém, de nem értek hozzá. lehet kicsit komplikáltabb és méretben kisebb az enyémnél, de szerintem 10-15 ezres tetoválás lehet ez.
2015. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

15-16 ezerre tippelnék...de kérj árajánlatot, az semmibe nem kerül :)


Ajánlom a Queen of hearts szalont :)

2015. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szegcsont :D:D:D ezen jót röhögtem :D
2015. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jajjjj szegycsont xD meg kulcscsonthoz sincs közel
2015. márc. 26. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 10ezerből megvan, nem hiszem, hogy 2 óránál tovább tart, és általában 5ezer/órában dolgoznak.

(Invictus például. Egy belvárosi szalon persze többért.)

Nekem van a mellem fölött tetoválás, ami középről indul ki két oldalra, és igazából a közepe volt csak kicsit kellemetlenebb (ahol vékonyabb a bőr), oldalt egyáltalán nem fájt.

2015. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
fehérvári vagyok szóval szerintem először a környéken nézek szalonokat de köszönöm a válaszokat :) ha esetleg valaki errefelé tudna szalont ajánlani azt is nagyon megköszönném :)
2015. márc. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!