Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Körülbelül mennyire fáj egy...

Körülbelül mennyire fáj egy örök tetoválás? Mint egy darázscsípés? Vagy annál azért jobban?

Figyelt kérdés
eléggé érzékeny vagyok, de nagyon szeretnék egy tetoválást :) tudom, ez egy olyan kérdés, amit annyira nem lehet megmagyarázni, hogy ez hogyan fáj, de kérlek, próbáljátok meg hasonlítani valamihez ezt a fájdalmat... ha a darázscsípésnél jobban fáj, inkább lemondok róla :/

2014. okt. 4. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint az epilálás, pont úgy fáj, minta ha gyorsan tépkednék a szőröd.

Próbáld ki szemöldök csipesszel. De egy idő után elzsibbad a felület és akkor nem fáj tovább.

2014. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jobban, mintha szeges bakanccsal rugdosnának.
2014. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem,mint egy darazscsipes-attol függ hova szeretned-vannak erzekenyebb területek,ahol vekonyabb a bör.Egy idö utan zsibbad,ki lehet birni.
2014. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A darázscsípés nekem jobban fájt :D

Olyan érzés, mint az epilálás.

2014. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem nem fájt....csuklo melkas

kicsit fájt lábfej

2014. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak annyira "fáj", mint az epilálás, vagy mint amikor leég a szőröd, szurkáló érzés. Ha szeretnéd azt a tetoválást, ennyit ki kell bírni érte. Mellesleg nem menekülhetsz görcsösen a fájdalom elől, a rosszat is át kell élni.
2014. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha voltál már fogorvosnál, akkor ne félj a tetoválástól.:)

Nekem érzéstelenítés nélkül gyökérkezelték a fogamat, azt hittem meghalok...inkább még 10 tetoválás, mint egy gyökérkezelés érzéstelenítés nélkül :D

De nekem sem fájt...égető, bizsergető érzés, de nem kimondottan fájdalmas.

2014. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fahéjas Alien ***** válasza:

Darázs még sose csípet meg, szóval ezt nem tudom...

De...

Nagyon sok mindentől függ...

Például, hogy melyik testrészedre szeretnéd, mert vannak érzékenyebb területek és kevésbé érzékeny területek.

Mekkora is az a tetoválás, mennyire részletes, kidolgozott stb...

Több tetováló technika is van, attól is függ.

Plusz az egyéni tűrőképességedtől is...


Nekem egyáltalán nem fájt, pedig be voltam ijedve, inkább kellemes volt az érzés.. bár nekem egy pici mintám van csak és színezve, se satírozva sincs... ahhoz tudtam volna hasonlítani, mintha folyamatosan rázott volna valami gyengébben. - persze néha erősebben, de tényleg, ezt leszámítva is inkább kellemes volt, mint fájdalmas.

2014. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, egyébként egy egészen pici kis szív körvonalat szeretnék a csuklóm környékére
2014. okt. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!