Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek jó lenne?

Szerintetek jó lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon rég elképzeltem magamnak egy tetoválást! Egy macskaszem lenne ami zöld illetve kék, és a szemébe tükröződne egy betű. Már 20 éves vagyok, és eljött az ideje, hogy megcsináltatná, de egyszerűen nemtudom elképzelni, hogy milyen lenne. Szerintetek? És gyakran láttok ilyet? Mert én még senkin nem láttam, de ha esetleg elterjedt, akkor nem szívesen csináltatnám! Köszi a válaszokat!! :)

2015. márc. 26. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnéd akkor csináld meg! Én még nem láttam senkin ilyet, de az a jó mert akkor eredeti. :)
2015. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) azért nem vágok még bele, mert kicsit félek h idétlenül nézne ki úgy, hogy nem párban van a szem, hanem csak egy :D
2015. márc. 26. 20:55
 3/3 anonim válasza:
ha komolyan gondolod menny be egy tetováló szalonba és ingyen megtervezik neked
2016. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!