Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek van rá lehetőség...

Szerintetek van rá lehetőség hogy a SAJÁT kutyám mancslenyomatát varrassam magamra?

Figyelt kérdés
Szóval van már egy idézet tetoválásom a gerincemen,de most jött az ötlet,hogy a kutyák szeretete miatt a csuklóm belsejere egy mancs.Viszont nem egy sima mancsot szeretnék,hanem a saját kutyámét,hogyha esetlegesen elpusztul,mindig ott legyen belőle egy "darab" rajtam. A tetováló megtudja ezt valahogy valósítani?? Elkell vinnem a kutyát a szalonba ahol belemártják a mancsát a festékbe és ugy? vagy egyaltalan lehet ilyet? koszi a valaszokat.
2015. márc. 27. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Fogsz festéket, belemártod a mancsát, lenyomod egy papírra, és körberajzolod. Aztán ha tetováltatsz, akkor meg elviszed annak, aki tetoválni fog, és megmondod, hogy ezt szeretnéd. :D
2015. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Martsd beld a mancsat olyan festekbe es csinalj "pecsetet" egy lapra, vigyazz hogy nekenodjon el amig megszarad utanna eleg ha a megorokitett mancspecsetet viszed el es azt varrjak fel
2015. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de úgy mégis milyen festékbe mártsam bele neki ?? :D csak temperám van itthon :D
2015. márc. 27. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
A tempera megfelel, az legalább lemosható könnyen.
2015. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Erről az állatorvost is kérdezd meg! Utána egész nap a mancsát fogja nyalogatni, hiába mosod le, maradnak rajta darabkák, amiket nem biztos, hogy jó ötlet a gyomrába juttatni. Nehogy a végén a kutya helyett csak a mancslenyomata maradjon másnapra..
2015. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van ennél egy egyszerűbb, és sokkal kíméletesebb megoldás is. Mikor mondjuk épp alszik a kutyus, fogod, és lefotózod alulról a mancsát.

Ha a fotó kész, a méretarányok miatt leméred nagyjából a mancsát, és felírod az adatokat.

Semmiképp se mártsd temperába, lenyalogathatja, és baja is lehet

2015. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ételfesték.
2015. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a kutyám mancsát betettem a fénymásolóba és kicsit sötét lett ,de látszik a mancsa :)

Nem is félt tőle csak nézte,hogy mi van :D

2015. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ilyen, én is magamon hordom a kutyám mancsnyomát az emlékére. Réges-régen nyomdáztam vele, konkrétan temperával, szóval ne aggódj amiatt, hogy neked sincs más kéznél. (Nem lesz tőle semmi baja, gondolj bele, milyen mocsokban sétál az utcán, és az sem árt a talpának.) A papírt lefotózod/szkenneled, elküldöd a tetoválónak, ő a kontúrt indigóval felmásolja a bőrödre és szabad kézzel kitöltögeti a minta részleteit, legalábbis az enyém így készült.
2015. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2015. márc. 30. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!