Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ide lehet tetoválá...

Szerintetek ide lehet tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés

Szóval születésem óta van a derekamon egy ilyen májfolt szerűség. Elég nagy, kb. mint a tenyerem. A barátom szerint nem ciki, de szerintem az és ez miatt strandra se merek menni, mert tuti cikiznének miatta. Mivel szeretem a tetoválásokat így gondoltam majd csináltatok oda valamit ami tetszik és értelme is van persze, de nem tudom, hogy az ilyen foltokra lehet e tetováltatni. Szerintetek?

(ha kell küldök képet róla)



2015. márc. 29. 06:46
 1/8 anonim válasza:
Küldj egy képet ... Nem lehetséges, hogy anyajegy ? (anyajegyre nem fognak tetoválni) A legokosabb viszont az volna ha bemennél egy tetoválószalonba és egy profit kérdeznél!!
2015. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy mi ez, de elég nagy és kényelmetlenül is érzem ez miatt magam, mint mondtam strandra sem merek menni vele :(

[link]

2015. márc. 29. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy abszolút nem ciki. Mindenesetre ezt inkább valaki hozzáértőtől kérdezd, biztos, ami biztos :)
2015. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem, köszi :)

hát nekem eléggé az :D persze lehet, hogy nem cikiznének, de tuti hogy megbámulnának...

2015. márc. 29. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak pigmentfolt, nem anyajegy, de kérdezd meg a tetoválót akivel csináltatnád, vagy ami még jobb, egy bőrgyógyászt.
2015. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásztól kérdezd, nem biztos, hogy szabad tetoválni rá. Anyajegyre nem szabad, azt tudom.
2015. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól látom, ez a májfolt, és a májfoltra nem nagyon szabad tetováltatni. Szerkezetileg érdesebb, mint a bőr, de a tapintásra sokszor ugyanolyan.

A májfoltot el lehet tüntetni, de a tied eléggé nagy, ilyen méretben, csak sebészi úton.

Viszont ha tetováltatni akarsz, egy kis képzelőerőbel a májfoltot fel is lehet használni anélkül, hogy rátetováltatnál.


Ha csak pigmentfolt (telejkávé folt, vagy hasonló), akkor szabad rá.

A kettő között annyi a külső különbség, hogy a pigmentfolt csak színben tér el. Nem szőrösödik jobban, mint ahogy a májfolt szokta (vagy erősebb szőrszálak, vagy sokkal sűrűbb), illetve a májfolt sokszor tapintásra is érdesebb, mint ha a bőr keményebb "cserzettebb" lenne.

Igazából elmész háziorvoshoz ő ad egy beutalót bőrgyógyászatra, ott megnézik és megmondják mi az, és mit lehet vele és mit nem. (Bőrgyógyászaton mindig mindenhol ellenzik a tetováltatást, kivéve az orvosi korrekciósokat (mint pl az albínó-fehér foltok esetén), de azért kérdezz rá mindenképp ott is. Ha csak pigmentfolt, akkor rá lehet tetováltatni, de profihoz menj, mert ahol van a folt határa, ott úgy kell megcsinálja, hogy később ne látszódjon. Ha májfolt akkor sajnos vagy leszedeted, vagy csak köré tetováltatsz.


Remélem tudtam segíteni ;)

2015. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


És, ha leszedetném akkor teljesen eltudnák tüntetni?

És mennyiért szednék le szerintetek?

2015. márc. 30. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!