Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A combomat fogják majdnem...

A combomat fogják majdnem teliben tetoválni, milyen öltözetben menjek?

Figyelt kérdés
Az első alkalommal 6 órát leszek ott, majd minden alkalom 3-4 óra hossza. Milyen ruhában menjek? Egyáltalán ilyen terület tetoválásakor az egész nadrágot le kell venni vagy csak abból a szárból kell kibújni? Meg ha tartjuk a szünetet nyilván ha farmerban megyek, nem lesz kellemes abba visszabújni.

2015. ápr. 12. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
hátvszerintem semmi erlsetre ne farmerba hanem egy bovebb nadragba menj ami alig er majd hozza a tetovalt terulethez.es szertintem eleg ha azt az oldali nadrag szarat leveszed amelxik labadat tetovaltatod
2015. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akinek van már nagyon hasonló helyzetben tapasztalata, kérem írjon! Köszönöm

2015. ápr. 12. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor mindenképpen szoknyát javaslok.

Ha fiú, akkor bő melegítő.

2015. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor bikinialsó és szoknya, vagy bő nadrág, ha pasi, akkor laza nadrág.
2015. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A szoknyával az a baj, hogy ha azt húzom fel (mert ugye fel kell), akkor ugyan az, mintha bugyiban lennék. :)

Szoknyában főleg nem fogok menni, mert még ahhoz hűvös van....úgyhogy akkor el is döntöttem...nadrág le egyik oldalon vagy teljesen bugyi :D Legfeljebb francia bugyi.

2015. ápr. 12. 18:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem, hogy egy lazább hosszú gatyóban, és alávettem egy naaagyon rövid másikat. Így a szalonban csak lekaptam a hosszút, majd a munka végeztével vissza :)
2015. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!