Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire ribis a combfix...

Mennyire ribis a combfix tetoválás?

Figyelt kérdés
Hello imádom a tetkokat es most a combfix tetszett meg, de sokan azt mondtak h ne csinaltassak mert Ribis es annak fognak nézni mások meg hogy az milyen szép es csinaltassak. Tudom hogy nem másra kell hallgatni viszont ha tényleg az akkor lehet nem csináltatok. Szerintetek ?
2015. ápr. 23. 06:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egy kicsit tényleg az, de ha nem sajnálo rá a pénzt, nagyon dögös lesz. persze azért elég vékony lábak kellenek hozzá, hogy jól mutasson!
2015. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A matektanárom szerint az a legnőiesebb és szerinte nagyon jól mutat o.O
2015. ápr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! En is imadom a tekokat, ugyanakkor: nem ribis de a beauty tetkokat nem tamogatom. Kepzeld el magad pl szules utan 30 vagy 40 evesen szoknyaba vastag kisse narancsboros combbal. Inkabb vicces es gaz. Fiatslon szexi lehet de egy hazi asszonynal ciki. Ettol fuggetlen ami nem ilyen csinossagi tetko csinaltass batran. Csak jol gondold at. Olyan legyen ami jelent is vmit kulonben banni fogod! F25
2015. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mutogatni fogod? Akkor az
2015. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vagyok valami tetoválás párti, de a combfix valami istenien mutat szerintem :P
2015. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyértelműen rib.ancos, mivel az olyan magasságban van, amit ha láttatsz, már eleve kur.vás. Ha meg eltakarod, akkor értelmetlen.

Tizen-huszonévesen még talán meg is van hozzá az alkatod, de azért 30-40 évesen szerintem már oltári szánalmasan festene. Nem beszélve a strandolásról, szerintem nevetséges egy bikinivel a combfix tetkó :D

2015. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hát elég ribis. gondolj bele, ha 40 évesen kissé szottyadt bőrrel, lógó fenékkel strandolsz majd a kamaszodó gyerekeiddel, akiknek az anyjukon combfix tetkó van. hát.. gáz.
2015. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igaz hogy felnőtt korban strandon durván mutatna. Amúgy nem mutogatnam max ha rövidnadrágban vagyok latszodna. Nagyon tetszik de lehet felnőtt korban megbannam. Köszönöm a valaszokat
2015. ápr. 23. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megbánnád. Javaslom, próbáld ki hennával.
2015. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Picit az, DE sokkal kevésbé mint a ri-banc rendszám.

Szerintem a legelfogadhatóbb tetkó egy nőn:)

2015. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!