Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ajak tetoválás tapasztalatok?

Ajak tetoválás tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nézegettem képeket, nekem nem csak kontúr kellene, hanem satír is, teljes vagy részleges. Azért szeretném, mert elég "elmosódott" az alsó ajkam vonala, volt ott egy anyajegy is, el lett távolítva rádióhullámmal, most egy világos terület van a helyén, ami megtöri az ajak vonalát, plusz utálom, hogy nyilvános helyen nem lehet sem enni, sem inni, mert a rúzs lejön... Elég lenne egy ajakbalzsam, amit tükör nélkül is felkenhetek, ha lejön. Évek óta mindig van nálam szívószál, mindenhol azzal iszok, hogy a számról ne jöjjön le, ami éppen rajta van. Illetve, egy ideje misztik rúzst használok, ami elég tartós, az akkor sem mosódik el, ha bekenem szőlőzsírral.


Tudom, állítólag nagyon fájdalmas... Az érdekelne, hogy mennyit veszít a színéből? A kiválasztott árnyalat meg is marad, vagy az fakul? Ha fakul, akkor érdemes eleve sötétebbet csináltatni? Ugyanolyan színű lesz ajak bőrén, mint az ajak vonalán kívül (ha kicsit nagyítani szeretném)? Vagy a rendes bőrön más lesz az árnyalat? Nem akarom, hogy nagyon elüssön a kettő, akkor inkább nem nagyíttatnám, csak az ajak vonalára csináltatnám.

Egyéb tapasztalat?

(Szemöldök tetoválásom már van, az évek alatt sem fakult ki, nem kellett újracsináltatnom, leszámítva az első korrekciót. Lehetséges, hogy akkor az ajak bőrén is ennyire tartja majd a színt?)



2015. ápr. 21. 21:10
 1/1 Sminktetováló válasza:

látom, régi már a kérdésed. Nem tudom, aktuális-e még a dolog, mindenesetre írok neked néhány választ.

Nem kell, hogy fájdalmas legyen az ajaktetoválás, hiszen előtte beérzéstelenítem a bőrfelületet.

Igen, veszít a színéből, hiszen a friss tetoválásnál a bőr minden rétege pigmentált, amelynek egy része lehámlik. Beavatkozás után kb 6 héttel látszik meg igazán, milyen lesz a kialakult szín. Ez a szín a bőr saját árnyalatátol is függ.

Ahonnan eltávolíttattad az anyajegyet, ott sajnos nem lehet megjosolni, mennyire fogja meg a festék, mert ott heg van, előfordulhat, hogy a hegek kevésbé engedik, hogy a festék benne maradjon.

Jo, ha a tetoválás nem lép ki az ajak vonalán, mert akkor már nem természetes, már nem divat így nagyítani a szájat, nagyon természetellenes

Kérdezz még nyugodtan

2017. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!