Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválóktól kérdeznék. Mit,...

Tetoválóktól kérdeznék. Mit, mivel, hogyan?

Figyelt kérdés
Igazábol szó szerint minden érdekelne,szeretnék ezzel foglalkozni,teljesen kezdő lennék.Sajnos nincs időm tanfolyamra járni,kicsi gyerekeim vannak itthonrol tudnám tanulni.Tudom nehéz még ugy is ha valaki szalonba tud tanulni,de nem adom fel tipus vagyok,ha lassan és nehezen is,de meg szeretném tanulni.Előre is köszi a tanácsokat ,aki meg csak lehurrogni szeretne az koszonom,de inkabb ne is irjon ide választ!
2015. ápr. 26. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól kell rajzolni és kreatívnak kell lenni.

Ezek után műbőrrel szoktak gyakorolni és csak nagyon nagyon hosszú idő után tetoválhatnak embert.

2015. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nyilván van még mit javitani a rajz tudásomon is,de itt van pár rajz amit én csináltam...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 26. 11:08
 3/5 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 26. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de ha már olyan idős vagy, hogy gyerekeid vannak, és így rajzolsz, akkor lehet, hogy nem kéne a tetoválásban gondolkodnod.

Ha tényleg nagyon kitartó vagy, akkor rajzolj még papírra néhány évig, menj el tanárhoz is, mert hiába tanulod meg a technikát ha mögötte gyenge rajtudás van.

2015. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eddig egyedül neked ez a véleményed a rajztudásomrol,de köszi a tanácsot!
2015. ápr. 30. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!