Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom, hogy nagyon sok ilyen...

Tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van, de én konkrétan az én haj bajomra kérdeznék rá?

Figyelt kérdés
A hajam nagyon töredezik és fénytelen wu2 sampont használok és a garnier ultra doux karités balzsamát használom olcsón tudtok ajánlani esetleg más balzsamot vagy sampont ami inkább dúsítja és élénkíti a hajam , mert szerintem ez a sampon szárítja és nem szép a hajam várom az ötleteket:)

#sampon #balzsam #fénytelen haj #töredezés a hajon
2015. febr. 1. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

elséve anti-casse.

Nekem bevált :) de ez hajtípus függő

2015. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na és a swarzckopf (azt hiszem így kell írni) hair repair balzsamát próbálta már valaki?
2015. febr. 1. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajtöredezés ellen, jó lenne ha minden nap bekennéd a hajvégeket egy kis olajjal. Ez lehet olíva, kókusz, mandula stb. A kókuszt ajánlom a legjobban.
2015. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én garnier fructis goodbye damage sampon+balzsam kombót használom, sokáig tartja az illatát és puhább tőle sokkal a hajam. :)

Sokszor olvastam már itt, hogy argánolajat ajánlanak, azt még nem próbáltam, keress rá hátha.

2015. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!