Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az érzéstelenítő krém tényleg...

Az érzéstelenítő krém tényleg szinte fájdalommentessé teszi a tetoválást?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy van olyan tetováló szalon, ahol használnak érzéstelenítő krémet tetováláshoz. Tényleg nagyban lecsökkenti a fájdalmat? Már régóta szeretnék tetoválást, de nem tudom, hogy mennyire fáj, így nem mertem még belevágni. Ha a krém tényleg használ, akkor szívesen kipróbálnám. Valakinek van tapasztalata?

2015. máj. 8. 21:22
 1/9 CukiBibi válasza:
90%
A tetoválás elkezdése előtt kb. 1 órával előtte be kell kenni a felületet és befóliázni. Teljesen nem érzésteleníti le, de használ. Hatása kb. 30-45 percig tart az Én tapasztalatom szerint. Egyébként krém nélkül sem kibírhatatlan a fájdalom. :)
2015. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 2 tetkóm is van, mind 2 érzéstelenítve volt. Nem tudom nélküle milyen lenne, de így is fájtak. Szóval én nem mondanám, hogy szinte fájdalommentessé teszi. Mondjuk nekem alacsony a fájdalomküszöböm.
2015. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

nekem négy van, mindegyik minimum egy egész tenyeres, ebből kettő van elég érzékeny helyen (szegycsont, bordakosár).

úgy gondolom, hogy a tetoválásnak szerves része a fájdalom és -csúnyán kifejezve- a fájdalommal fizeted ki azt, hogy aztán büszkén viselhesd. :)

2015. máj. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Attól, hogy fáj, még nem biztos, hogy büszkén fogod utána viselni 1 év múlva!
2015. máj. 20. 00:50
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha lehet kevesebb fájdalommal elviselni egy ilyen dolgot, akkor miért szenvedjek? Akkor a fogorvosnál se kérjünk érzéstelenítőt, mert a fájdalom része a foghúzásnak! :)
2015. máj. 20. 00:52
 6/9 anonim válasza:
100%

ha nem vagy/leszel rá büszke egy év után, akkor ott valamit nagyon elszúrtál...

egy tetoválást és egy foghúzást ne hasonlítsunk már össze kérlek. az egyik egészségügyi a másik meg szépészeti beavatkozás. csúnya lesz amitírok, de szerintem nem méltó az a tetoválásra aki azt a kis fájdalmat se viseli el.

2015. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én nem egy olyan emberről hallottam már, aki nagyon megbánta a tetoválást, hiába szenvedett meg érte.

A kérdés arra vonatkozott, hogy a krém tényleg segít-e. Ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor inkább maradj csendben. Nem arról akarok kiselőadást hallgatni, hogy ha nem szenvedsz meg érte, akkor nem is érdemled meg!

2015. máj. 21. 00:57
 8/9 A kérdező kommentje:
Az első két válaszolónak köszönöm, hogy a választ. Még utána járok egy kicsit.
2015. máj. 21. 00:58
 9/9 A kérdező kommentje:
*-hogy
2015. máj. 21. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!