Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az életem egy rémálomba illő...

Az életem egy rémálomba illő szakaszának lezárásaként szeretnék tetováltatni. Tippek ilyen szimbólummal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vagy akár idézet is lehet, bár az ábrának jobban örülnék :) Az álomfogó jutott eszembe, de az túl általános közhelye?!

Tippeket tudtok adni nekem?



2015. máj. 23. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem attól is függ, milyen dolog volt az, ami pokollá tette azt az időszakot. Nyilván ezt nem fogod megosztani, ez érthető, de szerintem ebből indulj ki, és valami olyan szimbólumot keress, ami ennek az ellentéte.
2015. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sok szempontból volt rossz, ezért nem tudok abból kiindulni
2015. máj. 23. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor koncentrálj a jelenre és a jövőre. Biztos volt valami esemény, aminek hatására megváltozott a helyzetet, vagy lehet, hogy te változtál. Én ebből indulnék ki :) Bocsi, hogy nem tudok konkrét ötletet adni, csak elég nehéz ennyiből.
2015. máj. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem láncok és lakat jut róla eszembe hogy le van zárva.
2015. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Csillagok, angyalszárnyak:)
2015. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jutalmazd magad azzal, hogy okos és előrelátó leszel és ezért NEM tetoválsz. Lehet, hogy egy angyalszárny vagy idézet ma jópofának tűnik, de 20 év múlva már ostobaságnak fogod tartani.
2015. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én is hasonló cipőben jártam nemrég és az iránytűt választottam, hiszen az élet is egy utazás és az iránytű megmutatja, hogy merre kell menni és emlékeztet engem az eddig megtett útra, hogy mindig mikor elbuktam, akkor összeszedtem magam, felálltam és mentem tovább :)

bár ez egy egyéni vélemény/jelentés, de talán segíthettem :)

2015. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valami pozitívat, amiről a boldogság jut eszedbe
2015. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Álomfogót ne - szimbolikailag begyűjti a rossz dolgokat. ez olyan mint egy kakás pelekát viselnél magadon


lakat, lánc- ez is negatív

2015. jún. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az összes tetkó negatív, amennyiben egy normális munkahelyre se fogják felvenni.
2015. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!