Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Több kérdésem is lenne, de...

Több kérdésem is lenne, de először is az mennyire lenne sok a szervezetemnek, ha holnap (kedden) a fülem szúratnám ki és rá másnap (szerdán) tetováltatni mennék?

Figyelt kérdés

A fülszúrás, csak annyi lenne, hogy az industriál piercingem kivettem és beforrt, de az egyik lyukat még meg tudtam menteni, a másik viszont nagyon beforrt így, ha a piercinger megcsinálja azt holnap újraszúratnám.

A tetováláshoz viszont már egy ideje megvan az időpont így azt nem akarom lemondani.

A másik kérdésem pedig az, hogy mihez hasonlít az érzés mikor tetoválnak?


2015. ápr. 27. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább atetkóhoz tudnék szólni. Szerintem nem sok, de igyál sok vizet mind kettő után és úgy tuti nem lesz bajod. Attól függ hol csinálják a tetoválást. A csuklódón bizonyára jobban fáj (ahol vannak az ereid), próbáld azt ki hogy egy tűt kicsit rányomsz a bőrödre és húzod kb olyan,mivel ott is ezt csinálják.
2015. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A combomon lesz majd :)

Köszi a választ :D

2015. ápr. 27. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vállalható, majd majd háton fekve alszol este :D


Az epiláláshoz szokták hasonlítani :) Nekem is van a combomon, az elején csikizett, a végén mocskosul szenvedtem :D De itt mindenki azt mondja, hogy neki szinte nem is fájt..


Amúgy kibírható volt, bár utána 1-2 hétig nem vágytam új tatkóra :D

2015. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!