Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fultagito nehézségek, mi a...

Fultagito nehézségek, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok

3 hete tetettem a fülembe fulbevalot es szombaton vettem fultagitot 2mm-set es eleinte amikor bele raktam nem volt baj,tegnap kicsit bejjeb nyomtam es ma reggel észre vettem hogy kijebb jött es mögötte(fülem mögött)egy kis ver vagy mi meg volt szaradva kicsit,amikor kivettem hat kicsit gennyes szerintem es nem ugy nez ki mint egy szabályos lyuk hanem mint egy belül ossze húzódott nem Tom mi.Ilyenkor mit ajanlotok mit tegyek?Utolag is elnézést a helyesírási problemaert tabletrol nehezen írok.



2015. máj. 25. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyébként én is rögtön 2mm-rel kezdtem a fülbevaló lyuk után, csak nekem egy fültisztítópálcika volt bent, szerintem az volt a legfájdalamsabb, vérzett, gennyezett, meg bedagadt :D Fontos, hogy minden nap 2-3x fertőtlenítsd, én használtam már Betadine-t, Egisept-et, de ezek eléggé kiszárították a bőröm, amit ajánlani tudok az a teafaolaj, és a Tetran kenőcs! De jó a gyógyszertári alkohol is, a régi tágítóimat meg kézfertőtlenítővel kezeltem :D A lényeg, hogy az első pár napon nem szükséges kivenni, hogy megtisztítsd, mert csak begyullad. Úgy szoktam, hogy cseppentek egy kis fertőtlenítőt a tüském elejére, és hátuljára is, és így bele forgatom. Eléggé csíp.

Még legalább 1 hetet várj, míg tovább tágítod.

Remélem segítettem, ha van még kérdésed, nyugodtan írj!

Szép napot!

2015. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!