Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást csak jelentőséggel...

Tetoválást csak jelentőséggel lehet csináltatni?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam, hogy tetoválást csak ugy ok nélkül szokás csinálni, ez igaz? Én csináltatni akarok, néhánynak lesz majd jelentősége is, de én leginkább csak divatbol akarok, azért mert jol mutatna rajtam

#divat #rajz #varrás #test #tetoválás #szalon #tattos #lábszár tetoválás
2015. máj. 25. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy...
2015. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ma mi mutat rajtad jól, azt a divat határozza meg.Holnap majd más lesz a divat és akkor kiradírozod a tetkót, vagy átsatíroztatod? Ki állapítja meg, hogy mi ma a divat és hogy jól döntöttél-e?

Megmutatod másnak és ő fogja megállapítani, hogy rajtad mi legyen egy életen át? Ez ritka érdekes gondolkodás. Te is a másokét döntöd el majd?

2015. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért jó, ha a tetkónak van számodra jelentése is, mert nem fogsz abba a helyzetbe kerülni, hogy megbánod.

A divat tetkóknak, mint pl "myvip" pitypang, meg a csillagok, ribirendszám stb bubcs sok jelentőségük, viszont, ha 10-20 éve magadra nézel, akkor ott lesznek ezek a minták ugyanúgy. És lehet, hogy tizenx évesen ez még hű de menőnek, meg jó dolognak tűnt, 30-40 évesen meg full gagyiként hat majd. Szóval ez nem olyan, mint egy nadrág, hogy most nem az a divat, akkor nem hordom. Szóval minden ilyet jól meg kell gondolni. Amúgy levetetni elég drága és fájdalmas beavatkozás.

2015. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kevered a jelentoseg es jelentes kifejezeseket.
2015. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Láttam már valakin nagyon sok tetoválást, mint pl a tetoválók, rajtuk is sok van, akkor mindegyiknek van jelentése? Azzal meg nem foglalkozok hogy 30-40 évesen hogy fog kinézni, az még nagyon messze van
2015. máj. 25. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, a legtobb ember azert tetovaltat magara mert tetszik neki a motivum. Hogy aztan utolag nekiall-e magyarazgatni az mar mas tema.
2015. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj azzal, ha azért csináltatsz valamit, mert tetszik, de úgy, hogy nem érdekel, mi lesz 30-40 évesen, az nagy hiba. Ha az ember tetoválást akar, muszáj előre gondolkodni. Mert akármilyen távolinak tűnik is, egyszer ott leszel, és gondolom nem akarod majd kitenni magad egy költséges és nagyon fájdalmas eltávolításnak, ami után valószínűleg heg is marad. Szóval szerintem gondold meg, mert rosszul járhatsz.
2015. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, a teli fekete satír mindent eltakar ;)
2015. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy jelent valamit vagy valakinek nagyon megtetszik a minta, de szerintem ha utóbbi miatt akar valaki akkor legyen legalább egyedi és szépen megcsinálva, egy sportautóra is megválogatja az ember mit fest.
2015. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Azzal meg nem foglalkozok hogy 30-40 évesen hogy fog kinézni, az még nagyon messze van"


Ez az idióták gondolkodásmódja. És csodálkoznak az emberek, hogy elítélik a tetkósokat :D

2015. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!