Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akinek van köldök pc-je írja...

Akinek van köldök pc-je írja már le a tapasztalatait, illetve azt hogy érdemes-e csináltatni?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik,szép nőies főleg nyáron jól mutatna,de félek hogy fáj vagy hogy utána begyullad vagy bármi más.

2015. ápr. 26. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy fáj mint minden pc.

Ha nyárra akarod hordani akkor érdemes minél előbb mert legalább 2-3 hétig nem igazán érheti víz.

Kezelni kell és nem fog begyulladni, ha mégis akkor az orvos tud segíteni.

2015. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, szép lehet egy kidolgozott lapos hasban, de a többségnek nem ilyen van akiken piercinget látok... és úgy borzalmas. Ha a bőröd érzékeny akkor könnyen begyullad, hónapokig gyógyul, de ha normál bőröd van akkor valószínűleg ezzel nem lenne gond.
2015. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

9 éve csináltattam, de már magam sem tudom, minek...

Érzéstelenítőt kaptam, maga a szúrás nem fájt, csak akkor kezdett fájni, amikor kiment az injekció hatása. Nem vészes fájdalom, kb. mint amikor egy darázs megcsíp.

Elmondták, hogy kell kezelni, nekem a Betadine-os kenegetést mondta a piercer. Szart sem ért, mert hiába ragasztottam le zuhanyzásnál, hiába fertőtlenítgettem, begyulladt. Pedig én februárban csináltattam, nyáron jóval nagyobb az esély arra, hogy begyullad (meleg, izzadás).

Mostanában odáig vannak, hogy nem szabad kivenni az ékszert, amíg be nem gyógyul a luk. Hát én anno kivettem, amikor begyulladt, pedig csak 2-3 hetes volt. Fogtam egy pipettát, patikai tisztaszeszt szívtam fel bele, átnyomtam a lyukon, az ékszert is lefertőtlenítettem vele, visszatettem és ezután teljesen rendbejött.

2015. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!