Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok! Nektek tetszenek a...

Lányok! Nektek tetszenek a tetovált férfiak? Hol, mekkora és milyen ábra az ideális?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy rendes nőnek nem ez lenne a legfontosabb dolog...

Szerintem kicsi vagy közepes felkaron, lábon, mellkason.

2015. jún. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem a színes és igényes egész hátasak tetszenek

24L

2015. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha valakihez illik, akkor tetszik.

De nagyon kevés férfi van, akihez valóban illik és nem divatból csináltatta csak.

Ha te nem tudod, hogy mit szeretnél, hova, akkor hozzád sem illik.

2015. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem szempomt a párválasztásnál, hogy van-e tetoválása. Viszont aki csak azért tetováltat, hogy csajozzon, az nagyon szánalmas. :D
2015. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bárhol bármilyen egyedi tetkó jól nézhet ki. A sablon tetkóknak semmi értelme. A legtöbb pasin meg pont olyanokat látni...
2015. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha emiatt akarsz tetováltatni, akkor nagyon hamar felejtsd el.. mert tényleg szánalmas.
2015. jún. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekem tetszenek. Az igényes, teljes karosak nagyon bejönnek (nekem is van).
2015. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én nagyon szeretem a tetoválásokat, nekem is sok van, látható helyeken, és a férfiakon is tetszik. De azért az nagyon látszik, kinek áll jól. Férjemnek is több van a vállán, az alkarján pl, és neki nagyon passzol a hosszú hajához, a kreol bőréhez és az egész stílusához (zenész).

De azért el tudok képzelni olyat is akinek nem állna jól (pl egy 150 kilós, szemüveges, programozón nehezen tudok elképzelni egy fullkaros tetoválást :-D ).

2015. jún. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem az attól is függ, milyen lánynak. A nagyon visszafogott lányoknak talán kevésbé, de manapság már annyira gyakori a tetoválás, hogy lehet, már már ők se bánják. Egyébként ha azért vagy bizonytalan a megcsináltatásában, mert félsz, hogy a másik nemnek nem jön be, akkor tényleg nem neked való a tetkó.

Nekem személy szerint tetszenek, főleg a nagyobb méretűek karon, mellkason, háton vagy vádlin, de a nagyon színes dekoratívakat, meg a minimalistákat kissé nőiesnek tartom. Persze mindez attól is függ, hogy összhatásában illik-e hozzád.

19/L

2015. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem. Semekkora, sehol.

Egy férfi szőrös legyen, ne tetovált. Nem is értem, mire jó a tetoválás. Nem látom önkifejezésnek se, nem tartom esztétikusnak se. Leginkább bőrrongálásnak tartom.

Sőt zavar is, mert ha meglátja az ember, azért a szöveget elolvasná, ha nem magyarul van, jó lenne tudni, hogy mit jelent, stb. Mert lehet, hogy a "viselője" valamit mondani akar vele -amit a szájával nem tud?-. Valahogy még tisztának sem érzem a tetovált embert, nem szeretnék olyan ételt enni,amit tetovált szakács főzött. Tetovált orvosban nem bíznék meg.

Mire jó a tetoválás, nem értem.

2015. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!