Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Évszámokat, római számokkal...

Évszámokat, római számokkal hova tetováltassak?

Figyelt kérdés

Nagyszüleim születési éveit akarom magamra tetováltatni, római számokkal, csak nem tudom hogy hol lenne jó. Alkaromon, vagy a mellkasom bal oldalán. Ezekben gondolkodtam. Hol állna jobban egy férfin?


22/f



2015. ápr. 20. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár valamelyik felkarod hátulján is jól nézhet ki, de ahhoz kar is kell, hogy esztétikus legyen.
2015. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, mondjuk karom most nincs, rengeteget fogytam nagyapám halála óta, jó ha van 32-es kezem.
2015. ápr. 20. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez az én véleményem, nem mindenkinek a mániája, hogy csak izmos férfitesttel tudja elképzelni a tetoválásokat. Én úgy látom esztétikusnak, más lehet, hogy egy átlagos karon is szépnek találja.
2015. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy részvétem!
2015. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hát, igazából felkaron nekem nagyon nem is tetszene, inkább alkarra varratnám a szívem szerint. Csak annyi, h majd el akarok kezdeni gyúrni (már rég tervben van, csak a suli miatt nem tudtam, most nyártól már lesz időm), és félek, ha rávarratom az alkaromra, akkor eldeformálódik a francba.

2015. ápr. 20. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Jogos a félelmed. Ráérsz még vele, én is inkább az edzést helyezném előtérbe. Jelenleg én is nyomom, 4 éve néztem ki magamnak a leendő 1. tetoválásom, de az kell hozzá, hogy maximálisan elégedett legyek a karommal. Sajnos ilyen-olyan okok miatt nem tudtam tartósan lejárni a terembe, most viszont szerencsére tudok majd huzamosabb ideig. Én mindenképp várnék vele és edzenék, de végső soron a te döntésed.
2015. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is inkább úgy döntök, h edzek, azt ha lesz változás, akkor magamra varratom. Azt akarom, h szép legyen. Köszönöm a segítséget!
2015. ápr. 21. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!