Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Édesapám halálának emlékére...

Édesapám halálának emlékére szeretnék tetoválást. Az elképzelés megvan, a kivitelezésben nem vagyok még biztos. Ötlet?

Figyelt kérdés

Az elképzelésem az, hogy mindenképpen szeretnék madarakat illetve a halálának dátumát. Közben nagypapám is elhunyt így szeretnék három madarat. Egy ami jelképez engem, és két távozót. Próbáltam megrajzolgatni úgy hogy lenne egy faág amin ül egy madár és kettő ami elrepül az ág alá pedig a dátumot de valahogy nem lett az igazi. Nem tudtam szépen a dátumot elhelyezni. Milyen más kompozíció lehetne? Dátum nélkül jobb lenne?


Alkarra vagy csuklóra szeretném feketével.


Hasonló stílusban, de szeretném ha egyedi lenne:


[link]


[link]


[link]


ág nélkül: [link]


esetleg alkarra hasonló ággal: [link]


2015. jún. 11. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért édesapád halálára akarsz emlékezni, és nem édesapádra?
2015. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen neki szeretnék, nem a halálának. Csak ez az oka amiért szeretnék egy olyan dolgot ami mindig velem van és rá emlékeztet. De amúgy a kérdés jó. Ilyen szempontból nem közelítettem meg a kérdést még pedig hónapok óta rágódom a témán.
2015. jún. 11. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a madaras ötlet már lerágott csont, minden második tinédzseren azt látsz. Ha tényleg ennyire komoly a szándékod, és tisztességes emléket/emlékeztetőt akarsz magadra varratni, akkor ne a madarakból indulj ki.
2015. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!