Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülne egy ekkora...

Mennyibe kerülne egy ekkora tetoválás?

Figyelt kérdés

[link]

Nem pont ilyen, nem is maori lenne mert azt lehet megbánnám, csak a mérete, elhelyezkedése kb ekkora lenne, illetve a tintahasználat is.


Írtam már 2 szalonnak kérdést, de még nem válaszoltak, gondoltam kiírom ide is, hátha valakinek van ilyen helyen kb ekkora, vagy tudja mennyibe kerül egy ilyen.


/Lebeszélők itt fölöslegesen pazarolják az idejüket/


2015. jún. 13. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
80-100 körül, de nem csak a méret és a szín számít. Nagyon nem mindegy, hogy milyen a minta.
2015. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem.


És ez ami a képen van 80-100? Mert tényleg nagyon hasonló a minta! Semmi agyontónusozás meg hasonló.

2015. jún. 13. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet több is, szalon függő. Egy 5 cm-es, sima fekete tetoválást már 10 alatt nem nagyon csinálnak sehol (legalábbis jobb helyeken), tehát ebből indulj ki. A legjobb helyeken ahol tuti nem szúrják el, ott 150 is simán megvan.
2015. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De 150 a legfelső határ ugye?
2015. jún. 13. 21:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt a tetoválótól kérdezd meg. Ő dönti el mennyiért vállalja.
2015. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a tescoba is bemehetnél rágós tetkóért , az is van annyira tömegtermék kb mint ez a tetoválás, minden 6. "most,akkor én izmos vagyok" emberen ilyet látok.

0 kötődés van nálad is gondolom. Témáról tudsz valamit? Mi a jelentése számodra? Egyáltalán azt tudod mit szimbolizál maga a kinézett minta?

Milyen stílusban szeretnéd elkészíteni? Blackwork lenne?

Biztos lesz aki jó pénzért elvállal,de azt ne hidd,hogy szívesen adják hozzá majd a nevüket.

Nem megbántani akarlak ezzel, csak lehetnél egy kicsit egyénibb, terveztess saját mintát

2015. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Te idióta...

"Nem pont ilyen, nem is maori lenne mert azt lehet megbánnám, csak a mérete, elhelyezkedése kb ekkora lenne"

2015. jún. 14. 16:42
 8/10 anonim ***** válasza:

"Milyen stílusban szeretnéd elkészíteni? Blackwork lenne? "

ebből szerintem kiderül,hogy tudom,hogy nem maori ,de a tintahasználatból=fekete fehér megállapítható,hogy eléggé ingerszegény a fantázia világod,főleg,ha az nem portré vagy más realisztik

törekedj az egyediségre

2015. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem értem, ide kötözködni járnak?
2015. jún. 15. 07:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak arra akarom felhivni a figyelmed, szerintem ezt majd a tetovalo is el fogja mondani, hogy ne legyen sablonos, szerkessz rajta
2015. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!