Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A fenekemre, vagy a derekamra...

A fenekemre, vagy a derekamra szeretnék tetkót. Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

[link]


Természetes motivumokban gondolkodom, de túl nagy a választék, nehéz dönteni.



2015. jún. 17. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Erre a tökéletes testre bármi jó lenne...:DDD
2015. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne oltsátok már le basszus.. Neki is joga van tetkót csináltatni!
2015. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2: köszi. érdekelnének valós válaszok, nagy a dilemma...
2015. jún. 17. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

egy teljes világtérképet ajánlanék. a körülötte fentmaradó helyre még felfér a naprendszer sematikus rajza.

még pár kiló és a naprendszer galaxisban elfoglalt helyét is ábrázolhatod. - de nem javasolnám, mivel akkora tömeggel már olyan gravitációs mezőt gerjesztenél ami csapdába ejtheti a föld közeli meteorokat, a becsapódó meteoritok kráterei pedig negatív hatást gyakorolhatnak a tetoválás esztétikai értékére.

2015. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Sajtburgert meg pizzát tetováltass, meg jó zsíros kajákat, az illik hozzád.
2015. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez mire jó?! Nem is szeretem a sajtburgert meg ilyen hülyeségeket.... ritka bunkók vagytok..... grat....
2015. jún. 17. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

hát, hogy mit, azt neked kell eldönteni

nonfiguratívat szerintem semmikép és a tribal-maori stílusokat se.

Keress magadban valami személyes érzelmet, érzést, emléket, kedvenc dolgot, amit nagyon szeretsz, vagy valamit, ami nagyon tetszik. (állatok, növények, formák...stb.)

Mivel nem tudok rólad semmit, hogy mi áll közel hozzád és mi nem, így még semmi konkrétat nem tudok ajánlani.

Kicsit próbálj bővebben fogalmazni és akkor könnyebb lesz segíteni, de ne feledd, a döntés végül a tied lesz úgyis ;)


Akik meg szidják az alakod: volt egy ismerősöm, 16 évesen duci lány volt, nagy nullának nézték a pasik. Ma pedig egy nagyon szexi lány lett. Leadott több kilót, a melle, feneke feszes és kerek, a combjai isteniek.

Én is felszedtem az utóbbi 5 évben majdnem 30 kilót és tudom, hogy nehezen megy le, csak küzdeni kell ;)


Amúgy inkább fenék-combra lehetne szépeket. Csak úgy fenékre nem annyira, csak ha a hátadról jön le, a szimpla derékon lévő meg... nagyon a régi divatra hajaz.


Remélem segítettem, ha lenne kérdésed írj privátban!

2015. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Macskás, virágos típus vagyok :) Csak azért lettem volna kíváncsi, hátha van másoknak valami kedvelt formája, vagy tetkója, az adhatna ihletet.

Fogyókúrázni nem tervezek, nekem így jó, ez főleg nem téma.

2015. jún. 19. 11:13
 9/9 anonim válasza:
Nekem nem áll szándékomban megbántani téged, de mivel van rajtad súlyfelesleg, az említett helyeken(nem fenék) szerintem praktikusabb lenne kar, vagy láb tetováláson gondolkodni. Ha mindenképpen oda szeretnél, akkor szerintem előtte próbálj kicsit fogyni, mert ha így tetováltatsz, akkor nem biztos, hogy olyan eredményt kapsz, amilyet szeretnél. Nem bántás, jótanács. :) A kérdésre válaszolva a virágmintáknál szerintem szép lenne egy hibiszkusz indákkal. :)
2015. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!