Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválásom legyen? Mi...

Milyen tetoválásom legyen? Mi illik hozzám?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és szeretnék egy tetoválást. Lehetőleg mellkasra, az mindegy, melyik oldalra. Egy fekete tetkót szeretnék.


Nem tudom milyen legyen. Valami szimbolikusat szeretnék, nem azért akarok tetkót, mert jól néz ki. Elég vékony vagyok, ezért nem szeretnék a karomra / vállamra tetováltatni valamit.


A csillagjegyem skorpió, a kínai csillagjegy sárkány. A legfontosabb dolog az életben számomra a család. Imádok utazgatni is.


Nem lenne baj, ha külföldi írásjelek lennének rajtam, de valami szimbólumra gondoltam. Mivel szeretném, hogy jelentése legyen, nem non-figuratívra persze.


Aki ez alapján tud ajánlani valamit, ami a mellkasomra jó lenne, és nem túl nagy de nem túl pici az kérem segítsen!


Ha kevés az infó nyugodtan kérdezzetek privát üzenetben vagy kommentben. Köszönöm!



#szimbólum #tetoválás #milyen tetoválás #melyik tetoválás #tetoválás szimbólum #bőrdíszítés
2015. júl. 17. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy ütvefúró jól mutatna.
2015. júl. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csülkös pacal.
2015. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
derekadra hátra írd fel kínaiul, hogy "tyúkhúsleves" és köré pillangók ;) hidd el, ezt soha nem fogod megbánni
2015. júl. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat légyszi!
2015. júl. 18. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De miért vadidegenek mondják meg, hogy neked mi jelent valamit?

Amit írtál, annak annyi a lényege, hogy szeretnél valami nem nonfit, ami szimbólum vagy kínai írásjel és jelent valamit, akármit, de nem tudod, hogy mit. Ennek szerinted így van értelme? :)

2015. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de más ötletem nem volt...szerintetek jól nézne ki egy nagy kínai írásjel a mellkasomon? Jelenthetné mondjuk, hogy család. Vagy egyéb ötlet?
2015. júl. 18. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így ne csináltass :( Vagy legalábbis nagyon gondold át. Mivel másképp nem igazán tudom elmagyarázni, miért, elmesélem, nekem mit jelent, ami rám van varrva és amiket még tervezek. Mivel másképp nem igazán tudom elmagyarázni, miért, elmesélem, nekem mit jelent, ami rám van varrva és amiket még tervezek.


Szóval jelenleg egy idézet tetoválásom van. Az egyik kedvenc sorozatomból szedtem, és abszolút nem az a sablonos "stay strong" féle. Azért csináltattam, mert úgy érzem, ebben a néhány szóban tökéletesen benne van az, hogy ki vagyok/voltam életem elmúlt pár évében és azt akartam, hogy egész életemben emlékezzem erre az időszakra. Annyira, hogy a bőröm alatt akartam érezni. És most, hogy már rajtam van, fantasztikus érzés. Előtte szinte fizikailag éreztem, hogy hiányzik valami testemről.


A következő, amit tervezek, egy olyan szimbólum, ami szimplán erőt ad. Szintén sorozatból van (nem ugyanabból, mint az idézet). Azt jelképezi számomra, hogy meg tudok küzdeni a saját nehézségeimmel, hogy magamra mindig számíthatok és hogy egy külső hatás (akár gond, akár egy másik ember) sohasem "üthet ki", csak akkor, ha hagyom.


A harmadik, amit tervezek, az csak egy szó, egy olyan írással (és olyan nyelven), ami az egyik kedvenc könyvemből van. Igazából egy név, amit még én találtam ki magamnak, amikor láttam a könyvből készült filmet. Az fontos fordulópont volt az életemben, mert akkor kezdtem el rátalálni arra, aki valójában vagyok. Előtte nem fogadtam el saját magam, de utána minden megváltozott. Boldog lettem, és ezzel együtt valahogy jöttek az új barátságok (amik még azóta is tartanak), és néhány szerelem is, amikből (bár véget értek) nagyon sokat tanultam. És mindezek nem történtek volna meg, ha akkor nem megyek el moziba, mert minden számomra fontos emberrel (közvetlenül vagy közvetetten) ennek köszönhetően ismerkedtem meg. Nem tudom, hol lennék most, ha nem így alakul. Talán öngyilkos lettem volna, korábban komolyan gondolkoztam rajta (még gyógyszereket is szereztem). De az elmúlt években ez már meg sem fordult a fejemben.


Ennyi lenne a történetem. Nem azt mondom, hogy jelentés nélkül nem csináltathatsz (a te tested, a te életed), csak gondold át, mert talán megbánod később. Szerintem csak akkor érdemes a bőrödön viselni valamit, amikor minden porcikádban úgy érzed, hogy az a bizonyos szimbólum/idézet/akármi a lényed része kell, hogy legyen.


Remélem elgondolkodsz ezen :) És én most tényleg nem lebeszélni akarlak, ha biztos vagy benne, hogy ezt akarod, akkor csináld csak. Te tudod, neked mi a jó. Csak gondold át.

2015. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, véletlen lett duplázva az első bekezdés vége. (előző voltam)
2015. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, sokat segítettél!
2015. júl. 25. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!