Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Anyukám megengedi, h 15...

Anyukám megengedi, h 15 evesen tetovalasom legyen. De mindenki mas azt mondja, h ez meg korai. En is szeretnek, de nemtudom mit szolnanak hozza. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos szamomra a zene, mindjart fejezek zenesuliban, jo a hangom, es zenere is szeretnek tovabb menni. Egy kis violin kulcsot szeretnek a bokamra (3-4cm). Korai lenne?

2015. jún. 7. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt mondom neked, hogy 1-2 évet még gondold át, hogy szeretnéd-e. 15 évesen még könnyebben belemegy az ember olyan dolgokba, amiket később megbán
2015. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Egy normális szalon el sem vállal 15 évesen. 16 éves kortól lehet csináltatni szülői beleegyezéssel.


Másrészt a violin kulcs kb. annyira klisés és annyira semmilyen, mint a "Stay strong" felirat meg a végtelen jelek.


Inkább várj még vele, mert néhány év múlva egy ennyire béna jelet tutira megbánsz. És akkor majd foghatod a fejed, mert ott lesz a lelki szemeid előtt egy egyedi, szépen kidolgozott minta, ami ugyanúgy a zenéhez köthető, de mégsem szaladgálnak vele többszázan.

2015. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
várj még vele pár évet. 16 körül én is nagyon akartam tetkót, úgy gondoltam, később is tetszene. ma már a fejemet fognám, ha magamra tetováltattam volna egy galambot a csuklómra. : D 25L
2015. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
15 évesen sok minden fontos az embernek ami később már nem lesz az. A violinkulcs meg egy sablon tetkó, amit kb mindenki megbán idővel. Ha tetkót akarsz az egyedi legyen.
2015. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért nem egy teljes hátas halálfejről van szó, hogy akkora tragédia lenne ha később megbánja... max csináltat fölé mást.
2015. jún. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Zavaros a kérdés, mert ha Anyukád is engedi, és Te is akarod, akkor a "..mit szólnának hozzá.." kérdés vajon kiket takar? Ne mond, hogy jó gyerek akarsz lenni a szomszéd néniknél, és lakógyűlést fogsz összehívni tetkó ügyben! 15 évesen, talán még önmagaddal sem vagy egyenesben, csak nem mered bevallani...

Ha így van, akkor még pár évig ne gondolj varratásra. Azt is kalkuláld bele, hogy egy konzervatóriumi felvételinél milyen "előnyt" jelenthet egy tetkó? :)

2015. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Tök jó, hogy anyukád ilyen laza, a saját tested felett pedig csak te rendelkezel (= ha tetszik, csináltasd meg, és tegyél másokra jó magasról), csak azt vedd figyelembe, hogy talán még nőni fogsz, nyúlik a bőröd, eltorzulhat a minta. Normális szalonban nem vállalnak el 15 éves fejjel, a házhoz járó vagy sufniban tetováló "mestereket" pedig kerüld.
2015. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

(Picit késve de talán még nem eléggé)

A te tested, a te életed, a te döntésed. Én nem lebeszélni vagy rábeszélni akarlak, hanem csak azt gondolt át jól, hogy neked a zene tényleg ennyit jelent-e. Ha igen és tényleg szeretnél tetkót, akkor hajrá. :)

2015. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

(még nincs, varok vele 1-2 evet :))

2015. júl. 22. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
én 16-17 éves korom körül akartam nagyon tetkót, de nekem nem engedték, vagyis nem kértem rá engedélyt hanem mondtam nekik, hogyha 18 leszek megcsináltatom, és nem örültek neki. 18 lettem és nem csináltattam meg, valahogy akkor már nem akartam, aztán most, 21 évesen újra szeretném :) ráadásul ugyanazt a mintát, amit akkor akartam, de örülök, hogy akkor nem csináltattam meg, mert akkor valahogy egyszerűbbet gondoltam ki magamnak, azóta formázgattam gondolatban. ha új tetkóötletem támad valamikor, tuti, hogy 1 évet várni fogok vele, gondolkozom rajta meg formálgatom. :)
2016. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!