Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a Tetoválásokról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ezekről a Tetoválásokról ?

Jobb kezemre szeretnék ezek közül valamelyiket.


Kb valami ilyesmit de csak A karomra [link]


Vagy ilyen kb [link]


Vagy netán ilyen ez közelebb áll hozzám hiszen mindig is közel álltak a terminátor filmek hozzám, hisz gyerekkori emlékek.


[link]


2015. júl. 28. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik, nem tartom túl egyedinek.. de a te döntésed.
2015. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmitmondó tucattetkók, kivéve az utolsót. Az viccesen néz ki, de mondjuk én biztos nem varratnám magamra.
2015. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, ne haragudj.

Az első kettő nagyon primitív. Ilyen van egy csomó embernek. Hiába csinálják meg szépen, akkor is gáz. Ahogy látom, ilyesmit egy bizonyos iq felett nem csináltatnak.

Az utolsó nem olyan rossz, de szerintem valami szebb, jobban kidolgozott, profibb tetkót kéne csináltatnod. Akár a harmadik stílusához hasonlót ha neked ez tetszik.

Írd be Google képkeresőbe: biomechanical tattoo. Sok-sok alaposan, szépen kidolgozott tetoválást találsz.

2015. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első kettő szánalmas a 3. is hasonlóan gáz.
2015. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!