Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az TRUE-LOVE tetoválásról?

Figyelt kérdés

Az ujjaimra szeretném.

Csak az érdekelne,hogy fiúnak ez mennyire b..is? :)

Légyszíves normális válaszokat adjatok.

Köszönöm!


2015. júl. 29. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányként válaszolok,szerintem felesleges az ujjaidra tetováltatni,ugyanis munkakeresésnél állásintejún eléggé visszataszító,sőt lehet ez is az ok,amiért nem vesznek fel!Na meg a szöveg sem túl férfias,vagy hogy mondjam.Ettől függetlenül a te kezed,azt csinálsz vele,ami neked tetszik!:)

L

2015. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
állásinterjú akar lenni:)*
2015. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem elég rossz ötlet ez így

Nekem a szöveg sem illik egy sráchoz, de ha ragaszkodsz hozzá,akkor ne az ujjaidra varrasd szerintem.

Én olyan helyre rakatnám,ahol azért ha nagyon kell eltudom takarni.(Előzőnek igaza van ,állásinterjúkon tényleg nagy hátrány) De ez csak az én véleményem (:

Egyébként hány éves vagy ? :)

2015. júl. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hülyeség az, hogy nem vesznek fel ha van tetoválásod, szerintem.. Egy embernek a NASA-nál fullbody-s tattoo-ja van :)
2015. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!