Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szertnék mit...

Tetoválást szertnék mit szoltok ehez? Mi lenne a véleményete ha meglátnátok egy lányon?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 30. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
nincs bajom a tetoválással, sőt énis szeretnék majd, de ez az ízlésemnek túl nagy. kisebb okés lenne főleg lányon:)
2015. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Én ekkorát nem vállalnék be, amúgy tetszik, csak az a virág a köldökénél szerintem már sok.
2015. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
lányon csunya a negy tetko?
2015. júl. 30. 16:55
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a nagy nem tetszik csak ha pici
2015. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
nem az hogy csúnya, csak ha szép a lány akkor elvonja a figyelmet az alakjáról, arról amitől télleg szép :)
2015. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik.

Mondjuk nekem is nagy van, pedig lány vagyok. Egész karos. Sok embernek bejön, akikről nem is gondolná az ember.

Ha neked tetszik, csináltasd meg.

2015. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem jól néz ki. :D
2015. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 opened paradise ***** válasza:
Én szeretem a tetkós lányokat,tetszene.
2015. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Ha neked ez tetszik a legjobban akkor csináltasd meg :) nekem bejönne

eddig szinte csak tetovált barátnőm volt

kicsi, nagy... nem számít a méret:) a lényeg, hogy magadnak tetszen. szerintem senkinek nem lesz vele problémája.

23/F

2015. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Számomra egyén függő, hogy kin tetszik a kicsi kin a nagy tetoválás. Van olyan lány, akin ha meglátnék egy nagy tetkót, lehet hogy nem annyira tetszene, mert szerintem annyira nem áll jól neki. De van akinek meg pont ez áll jól. Magamra se vállalnék be ilyen nagyokat, tény, hogy a karomat tele akarom tetováltatni, de kisebbekkel, nem egy naggyal, és a hasamra nem hiszem hogy bevállalnék ekkorát. A combomra is majd csak később szeretnék, mert nekem az túl nagy.

De elsősorban neked kell, hogy tetsszen, nem másoknak, hiszen te fogod viselni örökké. A te tested, a te döntésed. :)

17/L

2015. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!