Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a strandon egy ilyen...

Ha a strandon egy ilyen csíkos hasat meglátnátok mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

[link]


nem az én hasam de nagyon hasonlóak a csíkok.vagy vegyek tankinit?mindig szerettem a hasamat süttetni de ez így gondolom elég gáz lenne.szülés után vagyok


2014. jún. 13. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
"Terhességi csíkos a hasa." - ennyit gondolnék.
2014. jún. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Én konkrétan egyrészest vennék, mert ez csúnya és a tankiniben is látszana. Ha nem érdekel mint gondolnak az emberek, akkor vegyél bikinit és napoztasd nyugodtan a hasadat.
2014. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
a taniki eltakarja a hasam.a trikinibe látszana de olyat eleve nem húznék fel.
2014. jún. 13. 15:57
 4/19 anonim ***** válasza:
10%

Azt gondolnám,hogy biztos nagy terhe volt.

De 3. gyerek után ingyen van a has és mellplasztika tb-re.

2014. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Amit az első is mondott, azt, hogy szültél és, hogy jó nagyok lehettek azok a babák. Ennyit semmi többet.
2014. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem lóg a hasam csak csíkos.tornáztam lefogytam szép lett a hasam ezt leszámítva.ezt még a plasztika sem tűntetné el :(
2014. jún. 13. 16:11
 7/19 A kérdező kommentje:
egy gyerkőc van
2014. jún. 13. 16:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, a strandon nem az idegeneket figyelem, hanem szórakozok a barátaimmal. Valószínűleg észre sem venném, ha meg mégis, max. arra gondolnék, hogy szült gyereket, oszt' kész :D
2014. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Gyönyörű egyrészesek vannak, tavaly én is abban nyomtam, mert túl sovány voltam egy bikinihez és így kevesebb beszólást kaptam a barátaimtól. Vegyél egyrészest, egyébként szerintem javulni fog és van stria elleni krém is, csak segít valamit.
2014. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

az egyrészessel az a bajom hogy bevág odalenn.pláne hogy husis is vagyok ott..

Stria elleni krémet próbáltam már a legolcsóbbtól a legdrágábbig hát nem jött be.van maszirozóm is hozzá de semmi

2014. jún. 13. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!