Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kedves tetovalok, szerintetek...

Kedves tetovalok, szerintetek normalis az ha ugy keszitettek nekem szemkontur tetovalast, hogy elotte nem erzestelenitett a holgy?

Figyelt kérdés
Azt mondta a festekben van az erzestelenito, ami kb 10- 15 perc utan kezdett hatni? Magyarul a kb egy orabol fel orat erzestelenites nelkul tetovalta a szemem korul (mert ugye ket szemem van)...

2015. aug. 7. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem is ismerek olyat akinek valaha érzéstelenítették volna. Egyébként meg ha nem voltál megelégedve akkor bele se kellett volna kezdeni.
2015. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neharagudj meg eletemben nem volt tetovalasom, es mindehol azt olvastam interneten, hogy elotte erzestelenitik es varnak 15 percet. Ezeket utana olvastam, nem elotte. Honnan az istenbol kellett volna tudnom, elmondanad? Azt hittem ott is termeszetes lesz, aztan meg nem akartam okoskodni a nonek, mert nem is tudtam eppen mit vagy mit nem csinal. Szerintem ha lehet ezt a fajdalmat csokkenteni ez lenne a minimum, amennyiben en emberek szeme korul tetovalnek...
2015. aug. 7. 13:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendes tetoválásnál is csak plusz pénz ellenében adnak érzéstelenítést és csak ha előre jelzed.

Egyébként meg nem kötelező, szóval nem kell ilyesmivel dobálózni, hogy ha lehet csökkenteni a fájdalmat akkor alapnak kéne lenni, hogy adnak csillapítást. Nem, nem alap. És ha engem kérdezel egy tetoválás esetében pont semmit nem ér amit adnak, max pszichésen.

2015. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egy szemhéjtetoválást néztem végig-rendes tetoválószalonban-és nálunk szemhéjnál is és szemöldöknél is rak a mester egy bizonyos gélt az érintett területre-ez érzéstelenít, vagy legalábbis csökkenti a fájdalmat. Csak annál nem alkalmazza ezt, aki allergiás rá. Nálunk ez a gél jár kozmetikai tetoválásnál. Ahány szalon, annyi szokás- sokszor még a kezelést is máshol így, máshol úgy mondják, ez is lehet változó.
2015. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolso, en is igy tudtam. Ugyhogy nem dobalozok kedves masodik, de tudod azert felajanlhatta volna, en fizettem volna erte pluszban. Mindegy a lenyeg, hogy akkor vegulis normalis ez is. Tehat nem kovetett el szabalytalansagot. Erre voltam kivancsi. Legkozelebb olyan szalonba megyek, ahol erzestelenitik, mert igenis tetszik, hogy nem kell kihuznom a szemem mindennap, de nem, nem szeretnek besz.rni a fajdalomtol :-) Lehet te ilyen osi tetovalos emberke vagy, aki imad szenvedni, de en nem. Es eleg borsos arat is fizettem erte, ugyhogy... semmi sem kotelezo, csak ugye tapasztalatlansagomban nem a legjobb helyre mentem. Ennyi volt a hiba! :-)
2015. aug. 8. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
csak az a gél lényegében nem érzéstelenítő, függetlenül attól hogy olyan néven emlegetik. Érzéstelenítőt csak orvos/ ápoló adhat be és vény nélkül nem beszerezhető. Nem kell keverni a fájdalomcsillapítót és az érzéstelenítőt mert nem ugyan az. Egyébként saját magamnak én is adtam be érzéstelenítőt tetoválás előtt, de én orvos vagyok.
2015. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!