Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék de nem...

Tetoválást szeretnék de nem tudom milyet?

Figyelt kérdés
Ősszel leszek 16,és valami nagyon különleges tetoválást szeretnék amihez anyukámnak is köze van,mondhatni neki szeretném csináltatni az én testemre,hogy örökké ott legyen. Anyukám vízöntő, és (halálos) beteg (volt), valami olyat szeretnék ami jelképezi azt hogy milyen erős lelkileg hogy kitart,tényleg nagyon nagyon erős lelkileg és annyira büszke vagyok rá, természetesen ő is tud arról hogy szeretnék tetoválást, és nem ellenezte. Ha ez számít valamit akkor a csillagjegye az vízöntő. Semmiképpen se szeretnék egy sima i love you mom feliratot,nagyon közhelyes szerintem. Előre is köszi az ötleteket..

2015. aug. 12. 05:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a bal csuklómra vagy az alkaromra szeretném,hogy mindig láthassam :)
2015. aug. 12. 05:51
 2/3 anonim ***** válasza:
ebbol mar lehet tervezni egy jot, de en nem ingyen dolgozom. ez a baj ezekkel a tetovalos kerdesekkel "tudnatok rajzolni valamit nekem?" "ki tudnatok talalni mi legyen rajta?" - ez muveszet es itt nem fogsz soha olyat talalni aki ingyen, es jot tervezne
2015. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! :) Hasonló korú vagyok, mint te és jelenleg is grafikusnak tanulok, későbbiekben tetováló szeretnék lenni, ismerőseim is vannak a szakmában. Így mondanám, hogy szerintem 1-2 évet várj vele.

És nem azért, mert megbánnád, vagy hasonlók. Hanem a fiúk teste akár 20 éves korig rengeteget változik. A kondizástól is nyúlik a bőr (ugye, több izom lesz), meg még valószínűleg nőni is fogsz. Én is csak ezért nem csináltatok (bár lányként, pláne, hogy 6-os korom óta nem nőttem, kevés ezeknek az esélye) most. Ha az ötet meg van

Amit még ajánlani tudok: Lehetőleg ne valami látható helyre kerüljön tetoválásod először. Mármint úgy értem, hogy amit a ruhád el tud takarni. Mert ki tudja, mi lesz a foglalkozásod. Ha esetleg van munkád, majd elezkedsz, akkor ott tudni fogod, hogy lehet-e vagy sem. Sajnos nem tolerálják ezt mindenhol.

Én meg úgy vagyok vele, hogy jobbnak, biztonságosabbnak érzem, ha a tetováló rajzolja meg azt, amit később a bőrre visz. Ott láthatod az ő stílusát, és valószínűleg művész is könnyebben ttudja majd megalkotni. :)

2015. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!