Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetováltatnám magam, milyet...

Tetováltatnám magam, milyet ajánlotok? Valami olyasmi kéne, ami kicsit szerény. Szeretem a rockot, és valami olyan tetoválást szeretnék, ami jellemez engem, vagy ilyesmi. Linkelnétek nekem ilyeneket? (rózsák-halálfejek, rock-logók, feliratok. )

Figyelt kérdés
És milyen piercinget ajánlanátok? Szemöldökre vagy szájra jobb egy lánynak a piercing? 19/L

2013. márc. 6. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha itt kell kérdezgetned akkor az már marhára egyedinek igérkezik.
2013. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tippeket kértem,nem leszúrásokat!
2013. márc. 6. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy mi jellemezne. A koponyát nem ajánlom, nem szerény, a feliratok sablonosak, főleg ha nem te gondoltad ki, hogy rád az illene, rock logók meg végülis pólókon is vannak, azt naponta tudod is váltogatni;).
2013. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2013. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2013. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"jellemez engem,"


tessék:

[link]

2013. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira utálom az ilyen divattetkósokat. Egyáltalán minek tetováltatsz, ha azt se tudod mit akarsz meg hová? Honnan tudjuk, mi jellemez téged, kb most hallok életemben először meg utoljára rólad. Ez nem így működik, aranybogár! Tetoválás előtt érdemes belemélyedni kicsit a tetkós szimbolikába, megvizsgálni, hogy mi fontos neked, mi tetszik, mivel tudsz azonosulni, mi az, ami fontos neked, és esetleg utána egy tetováló segítségével megtervezni a mintát. Ha azért csináltatsz, mert tetszik, akkor azt kva hamar megunod, másrészt biztos lehetsz benne, hogy a lehető legbénább divattetkó lesz.

Én nem nagyon szeretem az arcra piercingeket, de szerintem lánynak szájba csinosabb, nekem a szemöldökbe elég fiús, de végülis ez nem feltétlen szempont mindenkinél.

2013. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeség amit kérdeztél már ne haragudj...19 évesen még egy az, hogy korai, kettő a tetoválásnak nem arról kell szólnia, hogy menő legyél hanem emlékeket örökít meg...én rocker vagyok, vannak tetoválásaim de csak azt varrattam magamra ami emlék és ami örök, pl. a halott családtagok születési dátumát, családfát a hátra, horoszkóp és olyanok amik fordulópontot jelentenek az életben, nem ilyen rózsás-halálfejes divattetkó...szerintem ráérsz vele később is+egy jó tetoválás nem kis pénz, meg van neki az ára, tehát értelmes tetkóra költsd
2013. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!