Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Segítség a tetoválásom felvázo...

Segítség a tetoválásom felvázolásához, kreatív emberektől? Lent bőv.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a tetoválószalonban megrajzolnak akármit, amit kérek, de nem szeretnék odamenni minden terv nélkül. Rengeteget rajzolgattam magamnak mintát, illetve néztem neten is sokat, hátha valami alapot találok amit átalakíthatok, de nem sikerült. Segítséget kérnék, hátha valakinek nagyobb, jobb képzelőereje van és kreatívabb mint én. Üzenetet írj, inkább ott szeretném a részleteket elmondani.

2015. aug. 13. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Bővebben?
2015. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2015. aug. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szeretned azt a tetovalast? Akkor szerintem lenne elkepzelesed rola...

Nem bunkozasbol, csak gondolkozz el ezen.

2015. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
grafikus vagyok...
2015. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyjából megvan mit akarok, az elrendezéssel van nagyobb gondom inkább. meg 2-3 ötlet van, de egyikből sem tudom én kihozni a maximumot, és nem szeretnék ennyi ötlettel odaállni a tetováló elé, mert ennyi ideje nincs :)
2015. aug. 14. 03:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben, ha nem szán rád időt, akkor menj másikhoz. Nekem a barátom minimum 2-3 órát szán a megbeszélésre, tervezésre, felrajzolásra.
2015. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!