Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy Oni-t (japán...

Szeretnék egy Oni-t (japán démont) tetováltatni a nyakamra (tarkó), viszont a démon nem éppen fiatal hölgyeknek való motívum. Szerintetek hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

A probléma ugye az, hogy ez nem egy diszkrét dolog, nem pl egy kanji, vagy egy hal, hanem egy arc. Viszont ha pl szerelmeskedés közben a pasim farkasszemet néz a tarkómon lévő csúnya japán bácsival, az gázos..


Van ötletetek, hogy ezt hogyan lehetne diszkréten megoldani? Van olyan szimbólum ami hasonló az Oni-hoz? (Nem kanji!)


Az Oni nálam a védelmezést jelentené, de olyasmi is szóba jöhet, ami kifejezi egy nehéz dolog lezárulását..pár éves trauma, és most jutottam a dolog végére, akár bosszúnak is hívhatjuk a dolgot.


Előre is köszönöm a (remélem) hasznos válaszokat!


23l



2015. febr. 11. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kifelejtettem, hogy a klisé dolgokat inkább hagynám, bár nem tudom, hogy az Oni az-e..


Maradnék a japán dolgoknál, én is imádom pl a Sakura mintát, de elégé divatos ahhoz, hogy rajtam legyen..


A képben akár bele lehetne rejteni egy Katanát is, de úgy, hogy ne "szúrja ki" a szemet..Ez egy kis tetoválás lenne a tarkón középreigazítva.

2015. febr. 11. 21:56
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tested első sorban a tiéd, és nem valaki más számára fenntartott szexuális tárgy. Ha számodra ez valóban fontos, akkor csináltasd meg.


Elég baj az, ha pasid jó esetben szerelmeskedés közben képesújságot akar olvasni...én legalábbis rohadtul nem a párom tetkótit stírölöm ilyenkor. Sőt, fel se tűnik.


Az irezumi (gondolom az lesz) amúgyis rengeteg virágot, virágszirmot, hullámot, szelet használ a háttérnél, szóval lehet rajta nőiesíteni.


Amin inkább elgondolkoznék, hogy munkahelyen nézik-e? Általában a legtöbb melóben tesznek rá, de vannak helyek ahol kézen, nyakon, arcon nem szeretik ha varrva vagy.

2015. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Ne szexelj. Élj tiszta életet.
2015. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat :)

A szexet inkább nem hagynám ki az életemből :)

2015. febr. 12. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!