Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Anyukám és apukám ujjlenyomatá...

Anyukám és apukám ujjlenyomatát szeretném "levenni" és azt szeretném magamra tetoválni. Hogyan tudnám ezt megtenni? úgy értem milyen festékkel kenjem be az ujjukat hogy pontosan látszódjon?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem pecsetelo festekkel meglehet csinalni
2015. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az milyem ? hol lehet beszerezni?
2015. szept. 11. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Sima nyomdapárnával, szerintem bármelyik papír-írószer-nyomtatvány boltban kapsz. Lehet nem lesznek hálásak, amikor napokig nem tudják lesikálni. :D

Mondjuk nem hiszem, hogy sok tetováló meg tudná csinálni szépre. És ha kis méretben gondolkozol, akkor eleve felejtős, ezt gondold végig mindenképp és csekkold le a hasonlóan részletes munkáit, nehogy pofára esés legyen a vége.

2015. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Elkenődik" könnyen egy ennyire vékony minta.

Festékpárnát olyat kérj, ami gyereknyomdához való, az olcsóbb.

2015. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Grafit (3 vagy 4 B-s puha) ceruzával satírozz be jó vastagon egy lapot, és abba nyomják bele a szüleid az ujjukat és óvatosan egy másik lapra nyomják ráé az ujjukat. Lefénymásolod és kész is, nem fog elkenődni.
2015. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!