Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel lehetne felgyorsítani a...

Mivel lehetne felgyorsítani a szemöldöknövekedést vagy 'eltakarni' hogy addig ne látszódjon hogy elrontottam ott? Ricinusolaj mennyire jó rá?

Figyelt kérdés
Nagyon kiszedtem a szemöldökömet, és látszik hogy rosszul is szedtem, véletlenül.

2015. szept. 7. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
és ha vennel egy szemöldökfilcet?
2015. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel el lehet jól takarni :)


[link]

2015. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy akár ezzel is, ez nőiesebb. :)


[link]

2015. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj + jó kozmetikus, aki helyrehozza! Én évekig szedtem magamnak rosszul, aztán végső elkeseredésemben elkezdtem visszanöveszteni, ricinus olajat folyamatosan használtam, ha nem mentem sehova akkor egésznap rajta hagytam... Nekem nagyon sokat segített, plusz a kozmetikusom tökéletes formára kiszedte, ha le is kopik a festék már nem látszik, hogy ritkás. Szóval türelem és megoldódik a problémád.
2015. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1. Arra még nem gondoltam de köszönöm.

#2.(-3.) Röhög a vakbelem. Nagyon vicces vagy! Csak el ne hidd! Ha nincs értelmes válaszod akkor inkább tartsd meg magadnak!

#4. Olvastam, hogy az semmit sem segít meg az nem jó rá, de akkor ezek szerint mégiscsak jó. Nagyon szépen köszönöm.:)

2015. szept. 12. 17:04
 6/6 anonim válasza:

A ricinusolaj nagyon jó hajnövesztő, így szemöldökre is használ, de sok hónap kell neki. Én is elkezdtem használni 2-3 hete, még nem látok változást, de remélem idővel vissza vastagodik valamennyire. Én többek között ezt a blogot találtam róla, képekkel is bemutatja az írója, hogy milyen lett neki. Előtte egyáltalán nem volt szemöldöke csak a tetoválás.

[link]


Ha a smink-kozmetika menüre kattintasz, megtalálod az előző bejegyzéseket is erről.

2015. dec. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!