Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás: Kinél? Mennyi idő?...

Tetoválás: Kinél? Mennyi idő? + Szülők

Figyelt kérdés

Bocs, hogy így tettem fel a kérdést, de kicsit összetett.


Szóval elhatároztam, hogy tetoválást szeretnék (kis felületen egészen kicsit), egy keresztet és a szüleim születési évét egyelőre.

Írtam már 4-5 művésznek is mailt. Elsőnek még csak konzultálni szeretnék és azt sem tudom, mikor tudnának elvállalni, mert gondolom rengeteg munkájuk van.

Ahol szeretném csináltatni, az a Wonderland Tattoo vagy Bercsényi Balázs (viszont nála úgy tudom, rengeteg ideig kell várni.)

Ki mit tud erről?


A másik, hogy lassan 24 éves lány vagyok, de régóta érik bennem a tetoválás gondolta. Visszafogott, kicsi és nem feltűnő helyen levő mintákat szeretnék. A szüleim viszont hallani sem akarnak felőle. Egy darabig biztos nem mondanám el nekik, ha meg is lenne, télen meg könnyű azért elrejteni. :D Viszont egy idő után úgy is kitudódna. Félek, hogy emiatt nagyon megharagudnának rám.

Valakinek személyes tapasztalat?


Köszönöm előre is :)


2015. szept. 28. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kereszt és születési évek? Amikor olvastam azt hittem meghaltak a szüleid azért akarod... úgy érthető is mert emlék, stb. De ha élnek akkor nem értem. Na meg felnőtt vagy, mit számít a szüleidnek tetszik-e? Én is utálnám ha valaki az én születési évemet varratná magára. Vagy bármi mást ami rám emlékezteti. Elég nagy hülyeségnek tartom. Szerintem ez érthető is. De ha neked ez kell hát csináltasd meg. Nem másoknak kell tetszenie végülis.
2015. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, van 3 kisebb és egy egész karos tetoválásom. Anyám egész jól viselte, nem akadt ki, csak annyit mondott, h reméli többet nem csináltatok.

Olyannál csináltasd, akinek TÉNYLEG jó híre van,és minőségi munkái.

Ahol én csináltattam, ott csak bementem, mondtam, mit szeretnék, meg is mondta, h mennyibe fog kerülni.

Nála 1 alkalom 10-15.000 , attól függ mennyi idő egy alkalom.

Az ötleted nekem sem jön be...kereszt és évszám ... az olyan, mh meghalt volna vki akkor. Elég fura...

2015. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A ket evszam a nyakam alatt lenne kicsivel, a kereszt pedig felkar. Elnezest, ha felreerthetoen fogalmaztam.

A kereszt, mint szimbolum all kozel hozzam.

A szuleim evszama pedig egy orok dolog, szamomra nagyon fontosak.

2015. szept. 28. 17:32
 4/5 anonim válasza:

24 évesen nehogy már megmondják, mit csinálj. Te bőröd... Meg gondolom a te pénzed is.


Én a Wonderlandban csináltatom, aranyosak kedvesek viccesek, és szép igényes munkáik vannak, nem hiába lett nagyon felkapva az elmúlt 1-2 évben. Én durván 2 hetet vártam konzultáció után a konkrét varrásra, szerintem ennyi idő egyáltalán nem gáz, addig lehet, meg is gondolod még magad 2x.

2015. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

A Wonderlandbe megyek és jövőhétre írtak be. :)

2015. okt. 1. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!