Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma csináltattam az első...

Ma csináltattam az első tetoválásomat. A tetováló azt mondta, hogy 2 óra múlva levehetem a fóliát róla, Bepanthennel kenegessem. Ne fürödjek csak zuhanyoztak?

Figyelt kérdés
Árt a tetovàlásnak ha még pár napig rakok rá fóliát (cserélgetem persze)? A krémezés után várjam meg hogy megszáradjon a krém, vagy rakjam rà rögtön a fóliát? A szolizást meddig kell kihagynom miatta?

2015. okt. 6. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A tetováló utasítását kövesd, hiszen arra vállal garanciát.
2015. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áztatni tilos, csak zuhanyozz. Fóliacserekor langyos vízzel mosd le, várd meg, amíg megszárad (vagy óvatosan itasd fel a vizet, ne dörzsöld), utána kend be és rögtön fóliázhatod újra.
2015. okt. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
állóvíz ne érje! csak folyasd rajt a langyos vizet...majd tiszta törülközővel itasd le róla ne dörzsöld...vagy csak simán hagyd megszáradni, és vékonyan kend be neogranormonnal, szappant, tusfurdőt, testápolót ne tegyél rá, amíg meg nem gyógyul.hq majd bevarrosodik és hámlik, akárhogy viszket ne vakard, ne kapargasd le.😊
2015. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom sokan másképpen ajánlották. De szerintem a legjobban bevált módszer:

Hideg vízzel lemosod, majd papírtörlővel szárazra törlöd,rá a bepanthen és vissza a fólia. Reggel-este. Mindezt zuhanyzás után csináld. Nem megy rá a tusfürdő sem, mert még rajt a hasznát fólia.

A neogranormon és a bepanthen pluszban van fertőtlenítő, ami nem tesz jót a tetoválásnak, ugyanúgy varos lesz tőle, mintha nem fóliázod. A vastag sebbel meg lejöhet a festékből is.

2015. okt. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!