Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek jó ötlet ezt...

Szerintetek jó ötlet ezt tetovaltatni?

Figyelt kérdés

Ismeritek Zyzzt... Na neki van a mellén az hogy veni vidi vici (jöttem láttam győztem) nem akarom őt majmolni, de ő motivál az edzesekben, kb 4 honapja edzem.. A masik tetkó anya es fater szuletesi datuma.. Ezt az alkaromra szeretném..

Szóval az lenne a kérdésem hogy 1.nem lenne gáz a veni vidi vici?? Tudom hogy nem lehet eltűntetni es meggbannam.. De nagyon akarom ezt a tetkót.. Decemberben megyek tetovaltatni.. Addig van idom atgondolni.

2. Kerdesem hogy ugye mellre, es alkarra akarom a tetkot, eleg vekony vagyok ( 60 kg - 175 cm)

De mar joval jobb mint mikor kezdtem.. Azt akarom ezzel, hogy ha edzek akkor nem repedhet szet a tetkó a mellemen?? Mert ugye nagyobb lesz a mellem ha edzek.. Segitsetek légyszíves


2015. okt. 15. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

en szerintem eloszor hizzal egy kicsit, gyurjal mellre es mikor mar elegedett leszel a testeddel akkor csinald meg, mert nyulni fog a borod es nem lesz szep a tetkod.

ez az en sajat velemenyem

2015. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Enis igy gondolom :)
2015. okt. 15. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van.. Majd akkor tetoválj, mikor már elérted a kívánt célt az edzéssel.
2015. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!