Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy tudnám elkezdeni a...

Hogy tudnám elkezdeni a tetoválást? Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék elkezdeni tetoválni. Teljesen tanácstalan vagyok. Azt tudom, hogy 2 gép kell, de milyen márka? Milyen festék?

Hol lehet a kellékeket beszerezni? Mennyi pénzt szánjak rá?


Ne nézzétek teljesen hülyének, utána néztem már de szeretnék biztosra menni. Bármilyen tanácsot, tapasztalatot szívesen fogadok.

Köszönöm szépen a segítséget. :)

17L



2015. okt. 18. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Előbb tanfolyam...
2015. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
keress egy jó tetoválót és kérd meg, hogy tanítson. tőle tanulod meg a fortélyokat, technikákat. tud ajálani neked gépet is. olcsó, pát tízezres gépet nem éri meg venni, mert azzal nem fogsz tudni szépen dolgozni. aztán emiatt elbizonytalanodsz és lehet tök ügyes lennél, de mégsem úgy sikerülek a dolgok mint szeretnéd. alsóhangon 2-300ezer mire mindened meglenne. de előbb inkább fejleszd a rajzkészségedet, gyakorolj nagyon sokat, több stílusban is
2015. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2.! :)

A rajzzal nincs gondom, kiskorom óta rajzolok és művészeti suliba járok.

2015. okt. 24. 12:42
 4/4 anonim válasza:
Az hogy tudsz rajzolni a tattoo-knál semmit nem jelent.. ég és föld a kettő. Az én Tattoo-som olyan mesterhez járt, aki 1 évig nem adott a kezébe gépet...
2015. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!