Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi különbség van a bepanthen...

Mi különbség van a bepanthen kenőcs vagy a krém között?

Figyelt kérdés

Krémet kértem a patikába erre kenőcsöt adott.Itthon vettem észere.

Holnap tetoválnak van itthon bepnthen plusz és bepanthen kenőcs. Most melyik a jó?



2015. nov. 6. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó tetoválásra.
2015. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Elvileg a Bepanthen Plus szárít ezért már egy ideje nem ajánlják tetkóra, de nekem semmi bajom nem lett tőle. Azt használd amelyik kéznél van. :D
2015. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

a kenőcs a használati neve, míg a krém az állagi neve, amúgy a kettő egy és ugyanaz.

A Bepanhten Plus és a sima között annyi a különbség, hogy a plusban van klórhexidin is, ami egy erős fertőtlenítő, s ez által a tetoválás festékére is "hat". Tulajdonképpen reagál vele, ezért nem ajánlják.

A sima csak hámosító.

Szóval a sima Bepanhten. (krém=kenőcs)

2015. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Blueskin,

jobbára igazad van, de engedd meg, hogy egy kicsit pontosítsam:

Krém nem egyenlő a kenőccsel:

Krém: [link]

Kenőcs: [link]


A kenőcs sűrűbb és szerintem jobb tetoválásra, mert nem szárad ki alatta a tetoválás.

A krém ezzel szemben hígabb, lágyabb állagú, könnyebb ugyan felkenni, de gyakrabban is kell kenni, használni.

Üdv

Jence

2019. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!