Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha valaki feltesz egy olyan...

Ha valaki feltesz egy olyan kérdést ami a tetkó készítésével kapcsolatos a válaszolók nagy része miért írja, hogy csak akkor készítse el ha van jelentése?

Figyelt kérdés
Csomó kérdésnél látom hogy a válaszolók nagy része írja hogy csak akkor csináldasd ha van jelentősége. Szóval, ha valakinek teccik pl. a rózsa, de semmi jelentése a számára akkor már nem is csináltathatná?
2015. nov. 13. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
De,és,milyen szexis lesz majd 80 évesen járókerettel egy rózsa tetoválással a ráncos bőrén.
2015. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Mert személyes ügyüknek tekintik mindenki más életét, miközben a sajátjukat nem tudják kordában tartani :)

Nekik fontos, hogy ha ránéznek egy tetoválásra, tudják, hogy annak komoly jelentése van, mert egy traumatikus gyerekkoron kívül AZ ÉGVILÁGON SEMMI MÁS nem indokolhatja a tetoválást. Röviden, utálják a tetoválást, de azt manapság már nem menő mondani, így próbálnak szépíteni :D

2015. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok a tetkó mellett, de ha valaki akarja akkor csináltasson. Lányoknál nekem kifejezetten nem tetszik ha van tetkója, de ez egyedi.


Legyen jelentése... hát szerintem mindegy mert ha én pl.: egy divattetkót nyomnák magamra egy keresztel arra is rátudnám fogni hogy mekkora jelentése van számomra pedig lehetnék egy drogdíler strici aki 20 embert ölt meg...

Szóval az hogy mekkora jelentése van inkább csak belemagyarázás. Azért tetszik az emberek nagy többségének mert divat és hogy milyen jól néz ki. Ezzel nincs is baj csak nem kell belemagyarázni semmit.

2015. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ha nincs jelentése, akkor nem fogja megmondani, hogy az adott minta, motívum akár 2, 5, 10 év múlva ugyanúgy fog-e tetszeni neki... főleg amikor 18-19 év körüli emberkék írják, akiknek az ízlése igencsak változik (sőt még fiatalabbak is, akiknek akármennyire nem legális, a sufnitetoválók megcsinálják, mert kell a pénz). Ha van jelentése, akkor kevesebb rá az esély, hogy később megbánja.
2015. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!