Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki Weblap készítésével vagy...

Aki Weblap készítésével vagy Képszerkesztéssel kapcsolatos magyar oktatóvideóval jelentkezik az tegye már meg, hogy megad egy linket ahonnan beszerezhetőek az alábbi filmek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 02:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg csak ír és akkor fel tudom venni a kapcsolatot az illetővel.


Köszi előre is!

2010. febr. 25. 02:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Oktatófilmmel nem sokra mész, mert egy weblapon mindig adott problémák vannak, amiket meg kell oldani, és az ami pont neked kell, az úgysem lesz benne egy oktatófilmben.


Gitározni meg lehet tanulni oktatófilmről, de weblapozni nemigazán.


Pl rákeresel: "Html alapok" és olvass!


Mindenhol találsz valamit, amire megint csak rákerehetsz, így egyre több kérdésed lesz, és szép lassan összáll a kép.


A Html-t egy hónap alatt meg lehet tanulni.

(ez a weblapok leg-leg-alapja)


Aztán "Css" - ezzel tudsz a Html-be dizájnkodni.


Aztán bemehetsz egy könyvesboltba, veszel egy Photoshop könyvet, felrakod a progit, és mindent végigcsinálsz amit ott írnak, akkor fogsz tudni képet szerkeszteni is normálisan.


Aztán utánanézel a Javascriptnek hogy abba miket lehet csinálni,


majd ha akarsz animációkat is, akkor érdemes megtanulnod a Flash-t. Kezdésnek könyvből + Google.


Aztán jöhet a neheze.

Php programozás + Adatbázis kezelés (MySql).


Sok idő, sok olvasás és megszálottság kell hozzá.

Akkor talán mész valamire.


Nem az a lényeg, hogy mi van a fejedben,

hanem hogy tudd, mit hol találsz.

Jóbarátod Google.


Igazából csak segíteni akartam, hogy

hogyan indulj el, ha érdekel a téma.


Természetesen nézhetsz videókat is,

de abból szerintem nehezebb.

Azt nehezebb lekövetni, mert csak nézed,

de nem te csinálod, és így nem tanulod meg.


Ha szenvedsz vele, kipróbálsz dolgokat ami a könyben van, vagy amiket a gogle-ban találtál, úgy szeritnem sokkal jobban megmarad. Legalábbis nekem.

2010. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jok az oktatovideok, foleg kezdoknek, akiknek meg kodos lehet egy-ket dolog leiras alapjan is. Persze nem szabad elhanyagolni a tanulast es a konyveket sem.

[link]

[link]

[link]

A youtube-on is talalsz egy ket dolgot, bar lehet csak angolul, de ha weblapkeszitessel akarsz foglalkozni, akkor nem art megtanulni angolul.

De ha konnyen es gyorsan akarsz profinak latszo honlapot kesziteni, akkor itt egy rovid leiras, hogyan lehet sajat honlapod ingyen.

[link]

2010. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Írjatok még, ha valaki rendelkezik videóval.

2010. febr. 25. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!